Mix’n’Connect: podarená puzzle hra s jednoduchým dizajnom

Ak vás už nebavia Sci-Fi alebo FPS hry prerobené do mobilnej verzie, skúste niečo jednoduché s príjemnou grafikou. Mix’n’Connect s aktuálne len stovkami stiahnutí patri medzi kvalitné logické hry, ktoré od vás nechcú každé euro.

Hra s minimalistickým dizajnom a s absenciou menu vás okamžite zaujme. Systém Mix’n’Connect je založený na spájaní farebných bodov takým spôsobom, aby sa vyhlo ich vzájomnému kríženiu.

Mix'n'Connect-13 Mix'n'Connect-15

Po dokončení prvej desiatky úrovní pocítite väčšiu náročnosť spôsobenú pridaním nových prvkov. Spomedzi ktorých ma najviac zaujalo miešanie farieb, ktoré mi pripomenulo zlaté detské časy s vodovými farbami.

S pribúdajúcim počtom farebných krúžkov, ktoré je nutné použiť viackrát, sa určite aj vám hodí pomocník s ikonou žiarovky v ľavom hornom rohu.

Mix'n'Connect-21 Mix'n'Connect-22

Dokončovaním levelov získate nielen možnosť postupu, ale aj užitočné hviezdičky slúžiace na použitie spomínanej nápovede.

https://youtu.be/mb_OXF-7s4M

Autori mysleli aj na nočných hráčov. Implementovali pre nich do hry zaujímavý „Night mode“, ktorý zmení pozadie hry z bielej na sýtu čiernu.

Mix'n'Connect-18 Mix'n'Connect-19

Mix’n’Connect neobsahuje žiadne miktrotranaskcie. Jediným rozptýlením sú občasné reklamy a dosiahnuté úspechy po prepojení s Google Play Games.

TECHBOX tip redakcie

Mix’n’Connect97%

Veľkosť:
4,6 MB
Platforma:
Android 3.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

Mix'n'Connect je ideálna hra na krátke či dlhšie prestávky, počas ktorých odľahčíte myseľ od komplikovaných problémov.

Komentáre k článku