Misfit Speedo Shine je náramok ako stvorený pre plavcov

Misfit v spolupráci so Speedo, výrobcom plaveckých doplnkov prinášajú na trh náramok – Misfit Speedo Shine.

Misfit Speedo Shine

Jedná sa o produkt, inteligentný náramok, ktorý je schopný merať rôzne druhy športových aktivít vrátane plávania i spánkový cyklus. Misfit Speedo Shine je schopný odolať vodnému prostrediu až do hĺbky 50 m, podobne, ako pôvodný produkt – Misfit Shine.

Misfit Speedo Shine

 

POZRITE SI: Shine vám prezradí, v akom stave je vaša kondícia

Je vraj špičkovo schopný sledovať aktivitu počas každého plaveckého tréningu – počet plaveckých okruhov, aj vzdialenosť pri všetkých štýloch plávania. Počet plaveckých okruhov sa zobrazuje aj na LED displeji náramku. Z iných športových disciplín Misfit Speedo Shine meria napr. beh, chôdzu, bicyklovanie a iné.

Výrobca tvrdí, že Speedo Shine je tenký a pohodlný, takže vám nebude prekážať ani pri spánku – dokáže totiž automaticky merať spánkový cyklus.

Misfit Speedo Shine

 

POZRITE SI: Swarovski daroval Misfit doplnkom novú tvár

V Misfit Speedo Shine je zabudovaná batéria CR2032 Coin Cell Battery, ktorú nie je potrebné nabíjať. Jej zotrvačnosť by mala byť vraj viac ako 6 mesiacov. Ďalej sa v ňom nachádza akcelerometer. Všetky snímané informácie sú zaznamenávané v aplikácii Misfit App pomocou Bluetooth 4.1. Produkt je kompatibilný s viacerými zariadeniami, ktoré si môžete overiť na oficiálnej stránke Misfit.

Misfit Speedo Shine

Speedo Shine je ponúkaný v striebornom variante. Misfit Speedo Shine je kruhového tvaru s priemerom 27,5 mm, jeho hrúbka je 3,3 mm. Hmotnosť Misfit Speedo Shine je 9,4 g. Nosiť ho môžete na zápästí alebo kdekoľvek na oblečení ako klip.

Misfit Speedo Shine si budete môcť zakúpiť už začiatkom septembra tohto roku. Jeho cena je 79,99 dolárov, čo je v prepočte asi 71 €.

Zdroj: Misfit