Misfit Shine 2 – zameraný na aktívnych plavcov

Misfit Shine 2

V spolupráci dvoch výrobcov športových potrieb Misfit a Speedo vznikol produkt – Misfit Shine 2 Swimmer’s edition zameraný na cieľovú skupinu aktívnych plavcov.

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Misfit Shine 2 je športový náramok, ktorý je určený pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorý môžete nosiť počas celého dňa aj v noci. Už minulý rok vznikol podobný produkt s názvom Misfit Shine, v druhej verzii však môžeme nájsť niekoľko noviniek. Náramok nie je možné nabíjať, čerpá energiu z vymeniteľnej batérie, ktorá vydrží až 6 mesiacov.

Pozrite siMisfit Ray sa ani nepodobá na fitness náramok

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Zameraný na plavcov

Predovšetkým je však zameraný na cieľovú skupinu aktívnych plavcov. Meria vzdialenosť, ktorú plavec preplával, čas, počet dĺžok s 25 a 50 metrovou vzdialenosťou.

Náramok je však schopný zaznamenávať  deväť rôznych pohybových aktivít, napr. aj beh, chôdzu, bicyklovanie. Je schopný zaznamenať aj čas strávený odpočinkom, resp. spánkom.

V rámci pohybovej aktivity sníma čas, vzdialenosť, počet krokov v prípade chôdze aj kalórie. Prostredníctvom náramku vám taktiež môžu byť sprostredkované notifikácie.

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Súčasťou náramku Misfit Shine 2 je aj LED displej s možnosťou zobrazenia 12 farieb a vibračný motorček. Inteligentným tlačidlom môžete ovládať hudbu, svetlá ale taktiež aj IoT zariadenia, ktoré sú k vášmu zariadeniu pripojené.

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Produkt je kompatibilný s mobilnými zariadeniami prostredníctvom aplikácie Misfit App. Aplikáciu je možné používať na zariadeniach s iOS 7+ a Android 4.3+ s možnosťou pripojenia cez Bluetooth 4.0+.

 

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Náramok s odolnosťou

Rozmery Misfit Shine 2 sú 30,5 mm x 8 mm. Náramok je vyrobený z odolného, eloxovaného hliníka používaného v leteckom priemysle, termoplastického polyuretánu a nylonového vlákna. Hmotnosť náramku je len 8,5 gramu. Náramok je, samozrejme, vode odolný až do hĺbky 50 metrov. Vo vnútri je zabudovaný trojosový akcelerometer a magnetometer.

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

Misfit Shine 2 je momentálne dostupný vo svetlom variante v cene 120 dolárov, v prepočte je to približne 106 eur. Distribuovaný k vám by mal byť v priebehu nasledujúcich 2-3 týždňov od dátumu objednania. Kúpiť si ho môžete prostredníctvom oficiálnej stránky Misfit.

Pozrite siMisfit Speedo Shine je náramok ako stvorený pre plavcov

Misfit Shine 2
ZDROJ | Misfit

ZdrojMisfit

Komentáre k článku