Misfit Phase – krásne hybridné hodinky s dobrou cenou

ZDROJ | Misfit

Misfit je americká spoločnosť, ktorá sa primárne venuje skupine wearables. V nej nájdeme inteligentné hodinky či fitness náramky. Misfit Phase kombinujú vlastnosti z oboch svetov, no bude to stačiť?

misfit-phase
ZDROJ | Misfit
V poslednej dobe môžeme byť svedkami inteligentných hodiniek, ktoré na prvý pohľad vyzerajú úplne obyčajne. Ako príklad poslúži napríklad model Acitivé od spoločnosti Withings.

Pozrite siWithings Activité Steel – nové dostupné analógové smart hodinky

Misfit na to ide podobným spôsobom. Phase vyzerajú ako klasiké, analógové hodinky. Prezradiť ich môže len hrubšia konštrukcia.

misfit-phase-3
ZDROJ | Misfit
Ako už býva zvykom, novinka vám bude neustále počítať kroky,spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť či kvalitu spánku. Zabudovaný je aj 3-osový akcelerometer.

misfit-phase-2
ZDROJ | Misfit
A čo by to bolo za hybridné hodinky, keby neponúkali aj možnosť spárovania so smartfónom? To už ide ruka v ruke s aplikáciou, ktorá bude ponúkať všetky informácie, ktoré hodinky zaznamenajú.

misfit-phase-5
ZDROJ | Misfit
Výhodou sú aj notifikácie. Tie budú užívateľovi pripomínané vďaka vibrovaniu i pomocou malého štvorčeka na ciferníku.

Pozrite siMisfit Shine 2 – zameraný na aktívnych plavcov

Šikovným je aj tlačidlo, ktoré bude nápomocné pri prepínaní medzi funkciami. Koľko krokov ste denne prešli sa dozviete za pomoci ručičky. Pri stanovení cieľa 5 000 krokov denne a prejdení 1 250 krokov sa tak po stlačení tlačidla ručička premiestni na číslo 3, teda splnenie jednej štvrtiny cieľa. Nenájdeme tu tak žiaden displej.

misfit-phase-6
ZDROJ | Misfit

Smart-button vie ďalej napríklad stlačiť spúšť alebo prepnúť pesničku. Samozrejme za predpokladu, že sú hodinky pripojené ku smartfónu.

Pozrite siSamsung Gear S3 prídu v klasickej a odolnej verzii aj s LTE

Pre tých, ktorí stále neprišli na chuť inteligentným hodinkám z dôvodu častého nabíjania máme dobrú správu. Gombíková, výmenná batéria zaručí životnosť batérie až pol roka. Vodoodolnosť do 5 atmosfér je už len príjemnou čerešničkou.

misfit-phase-ico
ZDROJ | Misfit
Ďalšou príjemnou správou je aj cena. Základnú verziu kúpite už za 170 €. S 10% zľavou pri zadaní e-mailu a dopravou zadarmo tak nejde o zlú ponuku. Čo poviete?

ZdrojMisfit

Komentáre k článku