Mio Cyclo 200 je nový prírastok v rodine cyklonavigácií

Milovníkov outdoorových aktivít, obzvlášť cyklistiky, poteší nový prírastok v rodine cyklistických navigácií. Európska pobočka taiwanského výrobcu MiTAC dala do pozornosti zariadenie Mio Cyclo 200, ktoré sa udomácňuje na tunajších trhoch. V českých obchodoch má cenovku 4 990 Kč, u nás by to malo byť pod 190 €.

Mio Cyclo 200

 

Pozrite siVáš sprievodca cyklistikou. Pre amatérov aj profesionálov

Cyclo 200 je navigácia a cyklopočítač s jednoduchým a intuitívnym ovládaním pre menej nročných používateľov. Keďže má predinštalované mapy ciest a cyklotrás, môžete si ľahko a rýchlo naplánovať trasy na pomerne veľkom 3,5-palcovom displeji. Počas navigovania vás pred každým pokynom upozorní výrazný zvukový signál.

Mio Cyclo 200

Mio Cyclo 200 má vodeodolné telo (IPXS), takže sa počas cyklo túry nemusíte báť prípadného dažďa. Batéria má deklarovanú výdrž 10 hodín, to príde vhod pri dlších trasách. Táto cyklonavigácia meria rôzne parametre, ako čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorskú výšku a iné. Prejdené trasy si prostredníctvom aplikácie MioShare môžete uložiť do počítača a získané údaje potom ďalej spracovávať. Aplikácia vám tiež poslúži na spravovanie vašej navigácie Cyclo 200 a sťahovanie aktualizácií máp.

Mio Cyclo 200

ZdrojMio

Komentáre k článku