MINI Yours Customised – upravte si Mini Cooper podľa seba

Známy, britský výrobca legendárnych automobilov MINI posúva individualizáciu na novú úroveň. Nový balík služieb MINI Yours Customised umožňuje výrobu prvkov auta na základe návrhu od zákazníka.

https://www.youtube.com/watch?v=qsp_P-RZNcg

Služba MINI Yours Customised umožňuje prispôsobiť si podľa seba podložky smeroviek, obloženie interiéru či LED prahy. Zákazníci si môžu vybrať, navrhnúť a objednať diely dostupné v rade produktov MINI Yours Customised v novom online obchode vytvorenom pre tento balík. Jednotlivé produkty budú následne vyrobené pomocou 3D tlače a laserového písma.

Spomínané LED prahy umožňujú využitie projektoru na vytvorenie individuálneho obrazu pri nastupovaní a vystupovaní z auta. Priemer projekcie je od 40 do 50 centimetrov. Na navrhnutie projekcie je k dispozícii viacero vzorov vo farbách červená Chili Red, modrá Starlight a čierna v kombinácii s bielou.

ZDROJ | MINI

Pozrite siNové kreditné karty BMW a MINI poslúžia aj ako kľúč od auta

LED projektory dverí z programu MINI Yours Customised možno nainštalovať do vozidiel aktuálnej generácie MINI aj do starších modelov. Podmienkou je, aby mali dverové projektory alebo osvetlenie vstupu. Ak sú dvere vozidla vybavené projektorom, súčasné nasúvacie prvky možno jednoducho vymeniť za výrobky MINI Yours Customised navrhnuté zákazníkom.

Pri dizajnovaní produktov MINI Yours Customised si fanúšikovia značky MINI môžu vybrať rôzne farby, vzory, povrchové úpravy a ikony. Môžu tiež do dizajnu integrovať svoje vlastné texty a podpis.

ZDROJ | MINI

Pozrite siV Česku vyrastie nové skúšobné centrum značky BMW

Jednotlivé diely budú navrhnuté tak, aby ich mohol do vozidla integrovať samotný zákazník alebo servisný partner MINI. Balík individuálnej úpravy by mal byť dostupný v priebehu tohto roku.

Čo sa týka cien, za podložky smeroviek si MINI pýta 145 eur, za obloženie interiéru 145 eur, za LED prahy 49 eur a za LED premietanie na dvere 290 eur.

Čo poviete na program MINI Yours Customised? Využili by ste podobnú ponuku na úpravu svojho vozidla v takýchto zaujímavých detailoch?

Zdrojyours-customised

Komentáre k článku