Mindly – usporiadajte si myšlienky pomocou aplikácie

Ak ste niekedy mali pocit, že si potrebujete usporiadať myšlienky, možno ste si už skúšali robiť takzvanú myšlienkovú mapu. Práve na to slúži aplikácia Mindly, ktorá vaše mapy posunie na vyššiu úroveň.

Myšlienková mapa je grafické znázornenie všetkých informácií, ktoré sú prepojené k hlavnej, centrálnej myšlienke. Podobne funguje aj náš mozog, ktorý často pracuje s asociáciami. Myšlienkové mapy sú preto efektívnym spôsobom, ako si zapamätať veľké množstvo informácií alebo ako si usporiadať myšlienky, ktoré sa týkajú nejakej komplexnej témy.

Aplikácia Mindly vám tvorbu myšlienkových máp značne uľahčí. Nie len tým, že už ju nebudete musieť kresliť ručne, ale aj tým, že si ju môžete sprehľadniť farbami, fotkami a samozrejme emoji smajlíkmi.

Mapy tiež môžete jednoducho zdieľať s ostatnými ľuďmi a to buď cez aplikáciu, alebo ju môžete exportovať do formátu PDF. Ďalšie formy exportu, ako export do textu, obrázku či OPML formátu sú zamknuté za platobnou bránou.

Plná verzia aplikácie stojí 7,99 € a okrem ďalších foriem exportu odomyká aj možnosť tvorby viacerých máp. V bezplatnej verzii si totiž môžete vytvoriť iba tri mapy, pričom ak chcete vytvoriť ďalšiu, musíte niektorú zo starších máp vymazať. V platenej verzii navyše získate možnosť mapy uzamykať heslom, vyhľadávať v nich a zálohovať ich do úložiska iCloud alebo Dropbox.

Pozrite siTodoist – multiplatformový kráľ to-do aplikácií

Vývojári aplikácie našťastie nenasledujú aktuálny trend aplikácii, za ktoré si musíte platiť mesačný poplatok. Za plnú verziu zaplatíte iba raz, prípadne znova ďalších 32,99 € za verziu pre macOS.

Mindly (mind mapping)90%

Veľkosť:
38,5 MB
Platforma:
iOS 9.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší
Cena:
0,00 €

Mindly je aplikácia na tvorbu myšlienkových máp, vďaka ktorým si ľahko usporiadate myšlienky pred prejavom, skúškou, či pri riešení komplexných problémov.

Komentáre k článku