Mindfork – Ako sú na tom vaše reflexy?

Nie je tajomstvom, že v App Store nájdete množstvo hier, ktoré sú zabijakom času, to sa však nedá povedať o našom dnešnom type na hru, ktorá precvičí vaše reflexy. Ako sú na tom tie vaše?

https://youtu.be/29LnGX2JMXY

Mindfork je jednoduchá arkádovka, ktorá dokonale precvičí vaše reflexy. Jej hlavnou výhodou je to, že si ju môžete zahrať kedykoľvek počas dňa a dávkovať si tak svoj pokrok. Samotná hra vás dostane minimalistickým dizajnom a príjemnou hudbou, ktorá vás bude počas hrania sprevádzať.

Mindfork 1
ZDROJ | Zaubug

Vaša úloha počas hry je rovnako jednoduchá, dalo by sa povedať až triviálna. Ovládate totiž šípku, s ktorou počas cesty nesmiete naraziť do steny. Čím dlhšie sa vám to bude dariť tým lepšie bude vaše hodnotenie. Steny však nie sú iba rovné, ale jedná sa k rôzne geometrické útvary, takže sa v niektorých častiach hry celkom zapotíte.

Mindfork 3
ZDROJ | Zaubug

Celá hra Mindfork má 21 samostatných úrovní, pričom ich intenzita pomaly stúpa. Zároveň so stúpajúcou náročnosťou rastie aj rytmus hudby. Tú si samozrejme môžete vypnúť, ale je skvelým doplnkom celej hry.  Ak sa bojíte ovládania, tak nemusíte. Počas celej hry si totiž vystačíte s dvojicou ovládacích prvkov. Mindfork je teda veľmi dobrým partnerom nielen na dlhé zimné večery.

Mindfork78%

Veľkosť:
31,2 MB
Platforma:
iOS 5.1.1 a novší
Cena:
0,99 €

Jednoduchá arkádovka v minimalistickom prostredí, podporená návykovou hudbou, ktorá overí vaše reflexy a spríjemní vám chvíle voľna, alebo čakanie kdekoľvek.

Komentáre k článku