Messenger sa znova približuje Snapchatu

ZDROJ | Techcrunch

Snapchat udáva trendy. Naznačuje tomu aj fakt, že ostatné sociálne siete sa nechávajú inšpirovať čoraz viac. Messenger od Facebooku prináša ďalšie novinky, ktorými sa znova približuje žltému gigantovi.

messenger-aktualizacia
ZDROJ | Facebook

Messenger i Instagram. Tieto sociálne siete nedávno priniesli do svojich aplikácií novinky, ktoré sa nápadne podobajú na funkcie Snapchatu. Messenger teraz urobil ďalší krok.

Pozrite siInstant Games – hrajte sa aj vo Facebook Messengeri

Po novej aktualizácii príde do najviac používanej komunikačnej aplikácie iné prostredie. To ponúkne malú ikonu v spodnej lište. Bude sa nachádzať v strede a pôjde o tlačidlo fotoaparátu. Dostupná bude hneď po otvorení, ale aj v konverzáciach.

messenger-aktualizacia-2
ZDROJ | Facebook

Využiteľnosť ikony je jednoduchá. Krátkym stlačením vytvoríte fotografiu, dlhším podržaním sa začne nahrávať video. Nezabudlo sa ani na 3D masky. Hádajte, odkiaľ Messenger čerpal inšpiráciu?

Pozrite siFacebook začína bojovať s falošným obsahom

Ide o podobné efekty, ktoré ponúka i Snapchat. Okrem toho Messenger pridal aj ďalšie nálepky či rámy. Taktiež spoločnosť spomenula, že novinky do aktualizácie boli inšpirované vplyvnými a známymi osobnosťami.

ZdrojFacebook

Komentáre k článku