Mercedes vyhlasuje poľovačku na nové Áčko

Ak sledujete trendy a štúdie automobiliek istotne viete, že súčasný najmenší Mercedes triedy A sa čoskoro dočká novej generácie. Nemecká automobilka sa rozhodla využiť chuť množstva fanúšikov značky odhaliť tvary pripravovaného áčka a tak vyhlásila poľovačku na svoj pripravovaný model. Ten najúspešnejší poľovník si navyše bude môcť užiť exkluzívny zájazd na premiéru novej triedy A.

Mercedes-Benz A-Klasse

Vždy keď nejaká automobilka pripravuje novú generáciu niektorého zo svojich vozidiel musí sa s ešte nepredstaveným vozidlom vybrať aj do bežnej premávky aby ho dokonale pred uvedením otestovala za všemožných podmienok. Takto testované vozidlá sú samozrejme maximálne maskované aby ani náhodou neušli informácie alebo fotografie pripravovanej zmeny v dizajne oproti predošlím modelom. Rovnako sú obdobne maskované vozidlá vďačnou trofejou reportérov z rôznych médií alebo aj bežných fanúšikov značky. Inak tomu nie je ani v prípade nemeckej prémiovej značky áut Mercedes-Benz. Tá sa však k tomuto problému rozhodla postaviť z úplne inej strany. Na svoju novú generáciu Mercedesu triedy A totižto doslova vyhlásila poľovačku.

Mercedes-Benz A-Klasse

Až do konca februára budú totižto po nemeckých cestách jazdiť maskované Mercedesy triedy A, na ktoré môžu nadšenci poľovať. Na maskovaných karosériách jednotlivých malých Mercedesov budú QR kódy, ktoré si môžu poľovníci naskenovať nie len zo svojich fotografií ale aj z fotografií uverejnených v médiách a na internete a tak sa zapojiť do súťaže o exkluzívny zájazd pre dve osoby na svetovú premiéru novej triedy A začiatkom marca v Ženeve. Prihlásenie do súťaže umožní bezplatná aplikácia „Die A-Klasse QR-Trophy“, ktorú od februára 2012 nájdete v Android Markete pre smartfóny s operačným systémom Android alebo v App Store pre smartfóny s operačným systémom Apple iOS. Každý účastník sa môže do súťaže zaregistrovať štyri krát. Jediným obmedzením je, že súťaž je určená pre nemeckých účastníkov. Ak však patríte k naším čitateľom a súčasne žijete v Nemecku neostáva nám nič iné ako popriať vám „Lovu zdar“.

Mercedes-Benz A-Klasse koncept

Foto: mercedes-benz.sk

Komentáre k článku