Matrix PowerWatch – nabíjačku potrebovať nebudete

ZDROJ | Indiegogo

Spoločnosť Matrix Industries si vás chce v kampani na Indiegogo získať svojimi smarthodinkami Matrix PowerWatch, ktoré budú poháňané čisto ľudskou energiou.

https://www.youtube.com/watch?v=q-fVyZSZxIw

Ľudské telo je schopné vytvoriť veľké množstvo energie pomocou tepla. Matrix PowerWatch využívajú práve tepelnú energiu na chod hodiniek.

Pozrite siTimex IQ+ Move – elegantné a inteligentné hodinky

matrix-powerwatch4
ZDROJ | Indiegogo

Z funkcií hodiniek treba spomenúť, že vedia merať spálené kalórie, sledovať aktivitu a spánok. Zaujímavosťou je však ukazovateľ energie, ktorú vaše telo naakumulovalo, a na ktorej hodinky bežia.

Keď si hodinky náhodou zložíte, všetky dáta sa uložia a budú dostupné hneď po opetovnom nasadení.

Všetky dáta sa zároveň bezdrôtovo cez Bluetooth synchronizujú s telefónom. Podporovaná aplikácia spolupracuje s Apple Healthkit a Google Fit. Zároveň sa nemusíte báť vziať hodinky ani do vody, keďže sú až do 50 metrov vodotesné.

matrix-powerwatch1
ZDROJ | Indiegogo

Pozrite siNixon The Mission – ďalšie akčné smart hodinky

Na hodinkách si však môžete spustiť aj základné funkcie ako napríklad stopky, alebo časovač, čo sa ideálne hodí ak športujete.

Domovské obrazovky hodiniek si môžete podľa želania meniť na rôzne témy.

matrix-powerwatch2
ZDROJ | Indiegogo

Dizajnovo sa tiež hodinky nemusia hanbiť. Elegantný dizajn a kovové spracovanie dodávajú hodinkám luxusný dizajn. Nylonový pevný remienok by mal zabezpečiť, že sa hodinky budú aj pohodlne nosiť.

Pozrite siSOWATCH – keď smart hodinky vedia byť lacné

Napriek klesajúcemu záujmu o smarthodinky, to pre Matrix PowerWatch zrejme neplatí, keďže v kampani na Indiegogo už teraz prekonali dvojnásobne svoju hranicu.

V prípade, že vás hodinky zaujali, môžete si ich predobjednať za veľmi peknú cenu 119 dolárov s predpokladaným dátumom vydania júl 2017.

Podľa nášho názoru sa hodinky za túto cenu jednoznačne oplatia. Na druhú stranu je dobré si počkať na výsledný produkt a na recenzie, keďže sa môže stať, že jednotlivé senzory nebudú tak kvalitné, ako pri veľkých značkách, ktoré sa smarthodinkám venujú dlhodobo. Pri nich je však najväčším kameňom úrazu práve výdrž, ktorá býva veľmi krátka.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

matrix-powerwatch6
ZDROJ | Indiegogo

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku