Máte chuť vyraziť autom na výlet do zahraničia? Stačí si otvoriť Drive & Listen

ZDROJ | Drive & Listen

Dovolenky v zahraničí sú zatiaľ zakázané, čo však neznamená, že sa na výlet autom nemôžete zatiaľ vybrať aspoň virtuálne. V čase lockdownu prichádza záchrana v podobe webovej stránky Drive & Listen, ktorá vám navyše k záznamu jazdy po zahraničných cestách pridá aj vysielanie miestnych rádií.

V špeciálnej rubrike Zaujímavé weby sme sa vám rozhodli postupne predstavovať webové stránky, na ktoré by ste možno len tak nenatrafili, no rozhodne by ste ich nemali prehliadnuť. Po stránke Nobody.live primárne určenej pre hráčov a fanúšikov Twitch streamov sa s vami nemôžeme nepodeliť o webovú stránku Drive & Listen.

Koncept tejto webovej stránky je až banálne jednoduchý. Celá stránka je venovaná záznamom z ciest po svetových metropolách od Amsterdamu až po Zürich. Stačí si vybrať jednu z viac ako 50 metropol a prípadne si v menu na pravej strane ešte naladiť jednu z miestnych rádiových staníc.

ZDROJ | Drive & Listen

Dostupné rádiá samozrejme odpovedajú vybranej lokalite. Výberom Prahy sa vaše rádio preladí na najbližšiu českú stanicu a výberom Budapešti zas na maďarskú atď. Bratislava žiaľ v ponuke miest zatiaľ chýba.

Pozrite siAudi e-tron GT 60 quattro: Elektrická revolúcia v GT-čkách?

Ak si chcete realistický dojem z jazdy prehĺbiť, popri rádiu si v bočnom menu môžete zapnúť aj zvuky z ulice, resp. originálny zvuk zo záznamu jazdy. K originálu záznamu jazdy uloženému na platforme YouTube sa môžete prekliknúť pomocou tlačidla „Video source“. Bočné menu môžete skryť kliknutím na ikonu oka v jeho pravom hornom rohu.

Komentáre k článku