Master & Dynamic – štýlové slúchadlá dostali svoju bezdrôtovú verziu

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic oslavuje päť rokov a pri tejto príležitosti značka uviedla na trh bezdrôtový model nádherných slúchadiel Master & Dynamic MH40.

Káblové slúchadlá MH40 boli prvým modelom, s ktorým nová značka prišla pred piatimi rokmi na trh. Po dizajnovej stránke ide o jedny z najkrajších slúchadiel na trhu, ktoré kombinujú kožené a kovové materiály. Náušníky majú možnosť výmeny v prípade potreby.

Pozrite siBezdrôtové slúchadlá Master&Dynamic MW07 Plus napravili chyby z minulosti

Bezdrôtový model dostal namiesto káblov tlačidlá na spustenie/vypnutie slúchadiel, ovládanie hlasitosti či spustenie virtuálneho asistenta. Slúchadlám tiež pribudol USB-C port. tento port oceníte nielen na nabíjanie, ale tiež na pasívne počúvanie, keďže v balení nájdete adaptér na 3,5 mm jack, takže slúchadlá môžete využiť aj v káblovej verzii.

Bezdrôtové prepojenie funguje cez Bluetooth 5.0. Slúchadlá tiež disponujú dvomi mikrofónmi, ktoré dokážu odfiltrovať okolitý hluk pri telefonovaní.

Nový model je oproti pôvodnému o približne 100 gramov ľahší. Na jedno nabitie sľubujú slúchadlá výdrž približne 18 hodín, čo je celkom slušné. Koncová výdrž však bude závisieť od úrovne hlasitosti. Výrobca tiež sľubuje nabitie na 50 % iba za 30 minút. Na 100 % by sa podľa výrobcu mali nabiť za 80 minút. V balení nájdete okrem káblov a slúchadiel, aj prenosné púzdro.

ZDROJ | Master & Dynamic

Pozrite siMaster & Dynamic konečne prináša do svojich slúchadiel potlačovanie hluku

Nedostatkom slúchadiel môže byť absencia technológie aktívneho potláčania hluku, ktorá býva u konkurenčných modelov skôr samozrejmosťou.

Pokiaľ vás slúchadlá Master & Dynamic MH40 Wireless zaujali, dostupné sú v troch farebných spracovaniach – čierno-strieborné, čierne a strieborno-hnedé. Cena je nastavená na 299 €, čo je o 50 € viac, než výrobca pýta za káblový model.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku