Master & Dynamic MW08 konečne dostali dôležitú vychytávku

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic MW08 boli predstavené na jar tohto roka, teraz prichádzajú s aktualizovanou verziou MW08 Sport. Novinka má podobné funkcie, no dostáva jednu navyše, ktorá viacerým používateľom chýbala.

ZDROJ | Master & Dynamic

Ak tipujete, že išlo o podporu bezdrôtového nabíjania, nemýlite sa. Verzia Sport tak konečne získava aj túto funkciu. V novom modeli získate slúchadlá s vynikajúcou výdržou batérie vyrobené z prémiových materiálov. Nechýbajú 11 mm berýliové meniče, ktoré poskytujú povestný zvuk.

ZDROJ | Master & Dynamic

Zmenila sa konštrukcia puzdra. To bolo kovové, lenže cez kov sa nedá bezdrôtovo nabíjať. MW08 Sport majú puzdro z tkaných kevlarových vlákien. Je teda stále rovnako odolné a stále má jedinečný vzhľad, ale už ponúka aj výhody kompatibility štandardu Qi. Slúchadlá sú kompatibilné s elegantnou nabíjačkou MC100 Wireless Charge Pad ale aj s väčšinou ďalších bezdrôtových nabíjačiek.

ZDROJ | Master & Dynamic

MW08 Sport ponúkajú 2 režimy hybridného aktívneho potláčania hluku a 2 režimy pre lepšie vnímanie okolia (Ambience Listening). Bezdrôtové pripojenie zabezpečuje Bluetooth 5.2, ktorý má bez problémov zvládnuť priamu vzdialenosť 30 metrov.

ZDROJ | Master & Dynamic

Športové využitie zabezpečuje štandard IPX5, samotné slúchadlá sú vyrobené z keramického zafírového skla odolného proti poškriabaniu a rozbitiu, takže majú aj menšiu hmotnosť. Ak teda náhodou počas aktivít vypadnú z uší, je menšia pravdepodobnosť ich poškodenia, resp. poškriabania. Samotné puzdro má odolnosť IPX4.

Výdrž batérie je 12 hodín (10 hodín s aktívnym ANC), ďalších 30 hodín získate s priebežným dobitím v puzdre. Slúchadlá sa na 50 % nabijú za 15 minút, 100 % dostanete za 45 minút.

ZDROJ | Master & Dynamic

V balení nájdete okrem silikónových koncoviek do uší v 5 veľkostiach aj 2 veľkostí koncoviek z pamäťovej peny, ktoré sa rozširujú a vytvárajú dokonalé utesnenie vo vnútri ucha pre lepšie pohodlie a bezpečné nasadenie počas tréningu.

Luxusné slúchadlá sú na výber v štyroch štýlových farbách.ZDROJ | Master & Dynamic

MW08 Sport prichádzajú s vyššou cenou. Pri cene 349 dolárov sú zhruba o 50 dolárov drahšie ako pôvodný model MW08. Každý používateľ si teda bude musieť odpovedať na otázku, aké dôležité je pre neho bezdrôtové nabíjanie.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku