Master & Dynamic konečne prináša do svojich slúchadiel potlačovanie hluku

ZDROJ | Master & Dynamic

Len minulý rok predstavil Master & Dynamic skutočne bezdrôtové slúchadlá MW07, ale jeho modelom chýbala jedna dôležitá funkcia – potlačovanie hluku. Model MW65 prichádza práve s touto funkciou.

Master & Dynamic prináša moderné slúchadlá s množstvom technológií, no aj napriek tomu patria medzi najľahšie vo svojej triede (over-ear). Výrobca použil kvalitné materiály – kožu a eloxovaný hliník.

https://youtu.be/Fie0tzyvIns

O kvalitný zvuk sa starajú 40 mm berýliové meniče s 32 ohmovou impedanciou a solídnym frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz.

ZDROJ | Master & Dynamic

Active noise cancellation (ANC) – aktívne potláčanie hluku je žiadaná a obľúbená funkcia, Master & Dynamic ju ponúka hneď v dvoch režimoch. Vďaka nim dostane poslucháč čistý a jasný zvuk aj v hlučnom prostredí. Režim Feed-forward je určený pre hlučné prostredie – ulica, letisko, Feedback s nižšou úrovňou hluku.

ZDROJ | Master & Dynamic

K moderným slúchadlám nepochybne patrí podpora hlasového asistenta. MW65 si rozumejú s Google asistentom, ktorý sa stáva výborným spoločníkom pri získavaní potrebných informácií bez toho, aby musel používateľ vytiahnuť smartfón z vrecka.

Pozrite siMaster & Dynamic x Bamford Watch Department Limited-Edition MW60

Na slúchadlách sa nachádzajú tlačidlá na ovládanie hlasitosti, zapnutie/pozastavenie prehrávania a preskakovanie skladieb.

ZDROJ | Master & Dynamic

Bluetooth vo verzii 4.2 má vylepšený dosah až 20 metrov, podporuje kodeky AptX a SBC. MW65 majú 165 x 190 x 66 mm a 245 g. Okrem bezdrôtového spojenia sa dajú pripojiť aj cez kábel pomocou 3,5 mm konektoru, v balení je 1,5 metrový audio kábel.

ZDROJ | Master & Dynamic

Nabíjanie sa realizuje pomocou USB-C portu, o úrovni nabitia informuje LED dióda. Červená – keď je batéria vybitá, oranžová – stredná úroveň nabitia a zelená – batéria nabitá na plnú kapacitu. Batéria má vydržať 24 hodín prehrávania, 15-minútové rýchlonabíjanie dobije slúchadlá na 50 % kapacity.

ZDROJ | Master & Dynamic

Master & Dynamic pripravil zaujímavé slúchadlá a zrejme ich jedinou slabinou bude cena, ktorá je 499 eur. To je pomerne dosť a všadeprítomná konkurencia, napríklad Sony alebo Bose, ponúka porovnateľné zariadenia aj o tretinu lacnejšie. Na druhej strane, model MW60 sa predáva za 449 eur, takže pred kúpou nemusí používateľ dlho rozmýšľať, ktorý si z nich vybrať.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku