Marshall uviedol na trh vynovené najobľúbenejšie slúchadlá Major

Krajší dizajn a ešte lepší zvuk – to sľubuje Marshall vo svojej tretej generácií slúchadiel Major. Tie sú k dispozícii v káblovej, ako aj v Bluetooth aptX verzii.

Spoločnosť Marshall po prvý raz predstavila slúchadlá Major v roku 2010. Prvý bezdrôtový model prišiel na rad o šesť rokov neskôr. Teraz prichádza tretia rada, ktorá ostáva verná svojmu zvuku a štýlu, avšak s niektorými zdokonaleniami, ktoré by mali posunúť tieto slúchadlá opäť o trošku ďalej.

ZDROJ | Marshall

Major III ponúkajú, okrem vylepšených pántov a skrátených ergonomických 3D závesov, zdokonalené náušniky, ktoré majú byť pohodlnejšie. Človek by sa mal cítiť komfortne s nimi na hlave aj počas dlhšej doby používania.

Aktualizované boli tiež dynamické 40 mm meniče. Lepší zvuk by sa mal premietnuť v lepšej zrozumiteľnosti, bez potlačenia spektra nízkych tónov a plynulých stredov.

Marshall Major II mali sľubovaných 30 hodín prevádzky na bezdrôtový prenos cez Bluetooth, ktoré sa dali bez problémov v praxi zrealizovať. Ostáva nám teda dúfať, že aj táto „trojka“ ostane na tejto úžasnej hodnote nielen v parametroch, ale aj v praxi.

Pozrite siHľadáme Bluetooth slúchadlá roka 2017

Cena slúchadiel ostáva stále na prijateľnej úrovni. Káblový model vychádza na 79 eur a bezdrôtová verzia Master III Bluetooth 150 eur.

ZDROJ | Marshall

Slúchadlá sú už v predaji, takže máte možnosť vyskúšať si ich zvuk a prevedenie bez zbytočného čakania. Kto sa uspokojí s verziou Major II, poteší ho fakt, že táto rada išla s cenou dole o cca 40 %.

ZdrojMarshall

Komentáre k článku