Marshall prináša vodotesný reproduktor Emberton

ZDROJ | Marshall

K letným radovánkam pri vode si budete môcť vziať novinku od Marshallu. Vintage dizajn dobre zapadne na akúkoľvek party a neurobí hanbu pri používaní v interiéri.

ZDROJ | Marshall

Emberton ponúka podľa výrobcu bohatý, jasný a hlasný zvuk aj napriek svojim menším rozmerom. Na jedno nabitie vydrží 20 hodín. Reproduktor podporuje rýchlonabíjanie, 20 minút nabíjania mu dá šťavu na 5 hodín prehrávania. Bluetooth 5.0 zabezpečí bezproblémové pripojenie do vzdialenosti 9 metrov.

Reproduktor má frekvenčnú odozvu 60 až 20 000 Hz, o zvuk sa starajú dva dynamické meniče s výkonom 2 x 10 W (dva zosilňovače triedy D) a vyvinú maximálnu hladinu akustického tlaku 87 dB (SPL/1 m).

ZDROJ | Marshall

Emberton využíva technológiu True Stereophonic, Marshallom patentovanú formu viacsmerového audia. Umožňuje užiť si plný 360° zvuk bez toho, aby záležalo na tom, kde sa nachádzate.

Emberton je jednoduchý a ľahko použiteľný. Ovláda sa pomocou multifunkčného ovládacieho gombíka.ZDROJ | Marshall

Na plnú kapacitu sa nabije cez USB-C kábel za 3 hodiny. Ovládať sa dá pomocou tlačidiel na reproduktore (prehrávanie,pozastavenie, preskočenie, regulácie hlasitosti, on/off), alebo z bezplatnej aplikácie pre iOS a Android. Rozmery zariadenia sú 68 x 160 x 76 mm pri hmotnosti 700 gramov. Vodotesnosť spĺňa podľa štandardu IPX7.

Marshall Emberton sa bude predávať za 149 dolárov, dostupný je len v čiernej farbe.

ZDROJ | Marshall

ZdrojMarshall

Komentáre k článku