Máme pre vás zadarmo TECHBOX APPKY leto 2018? Pozrite sa, čím vás prekvapíme

Už po piaty raz vám prinášame špeciálnu prílohu časopisu TECHBOX s pomenovaním TECHBOX APPKY leto 2018. Tento praktický „mini“ časopis má ideálny formát A6 na nosenie kdekoľvek. Zmestí sa vám kľudne aj do zadného vrecka nohavíc.

Tešiť sa môžete na 76 strán plných aplikácií pre operačný systém Android a tiež iOS, pričom každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom. Všetky nami testované a odporúčané aplikácie sme zatriedili do siedmich kategórií: FOTO/VIDEO, HUDBA, UŽITOČNÉ, ŠPORT + ZDRAVIE, CESTOVANIE, FINANCIE a RELAX.

Pozrite siTECHBOX APPKY leto 2018 – letná príloha ako darček vďaka VÚB banke

Pri každej aplikácii nájdete aj jej veľkosť a naše hodnotenie. Tie najlepšie aplikácie z najlepších sme označili logom NÁŠ TIP! Pozrite si video a dozviete sa o prílohe TECHBOX APPKY leto 2018, ktorá vznikla vďaka VÚB banke, ešte viac.

https://youtu.be/KjBlmhH07R8

Ak chcete bezplatnú prílohu TECHBOX APPKY leto 2018, stačí si kúpiť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX leto 2018, ktorý dostanete v každom dobrom stánku, predajni s tlačovinami, ale aj v internetovom obchode mobilonline.sk, či jeho kamenných predajniach, a to len za 3,99 €.

Za to, že sme vám mohli prílohu TECHBOX APPKY leto 2018 priniesť úplne bezplatne, patrí veľké ďakujem VÚB banke – hlavnému partnerovi prílohy. Ďakujeme taktiež za podporu partnerom JBL – partner kategórie HUDBA, ESET – partner kategórie UŽITOČNÉ, Jabra – partner kategórie ŠPORT A ZDRAVIE, RED ANT – partner kategórie CESTOVANIE, VÚB banka – partner kategórie FINANCIE a ZSE – partner kategórie RELAX.


Komentáre k článku