Magické letné trojky od Telekomu

Leto je v plnom prúde, teploty sa každým dňom stupňujú a rovnako sa stupňujú i atraktívne akcie a zľavy v ponuke operátora Telekom. V troch letných mesiacoch sa však zjavuje akosi priveľa magického čísla 3. Zistíme ale, kde je pes zakopaný…

Telekom

Olympiáda 2012 na telke za 1 €?

Futbalový ošiaľ skončil, no blížia sa XXX. letné olympijské hry 2012 v Londýne. Čo tak si ich dopriať na novučičkom televízore už za jediné euro? Nie, nie je to výmysel. Telekom počas leta totiž k programom Magio ponúka ako bonus LCD TV za 1 € alebo LED TV za 39 €! Stačí si vybrať z akciovej ponuky Magio TV a špičková Samsung telka môže byť vaša.

Letná akciová ponuka Magio TV

Telekom

Zaujali vás výhodnejšie ceny Magio programov? Pri podpísaní zmluvy na 24 mesiacov si k nim skutočne môžete vybrať jeden z akciových Samsung TV. Telky stoja za to, len si musíte vybrať, akú veľkosť uhlopriečky by ste si predstavovali vo vašej obývačke alebo spálni. Odporúčame modely s LED podsvietením. Nielen menej žerú, ale ich obraz je omnoho krajší!

Telekom

Akciové televízory Samsung v letnej ponuke Magio TV

Telekom

Tip: Ak nemáte záujem o televízor, Telekom vám namiesto neho dá 100 dní zadarmo, resp. 0,33 € na deň. Takže stále ostávajú v platnosti zvýhodnenie pre tých, ktorí nepotrebujú žiadny hardvér.

Telekom

Značkové tablety tiež za euro?!

Aj to je možné. Počas leta Telekom pripravil špeciálnu akciu aj na dátové programy, či už mobilné alebo fixné, v rámci ktorej môžete výhodne získať jeden z trojice značkových tabletov. Ich ceny taktiež začínajú na sume 1 €! Podobne ako pri telkách, aj tu sú zariadenia k mesačným programom rozdelené tak, aby si vedel vybrať každý, menej, ale i veľmi náročný zákazník.

Telekom

Okrem toho, tablet si môžete kúpiť k akémukoľvek dátovému programu. Nemusíte sa preto báť, že tablet získate len k mobilným programom. Obrovským plusom je sprehľadnenie poplatkov všetkých dátových programov. Ak sa rozhodujete podľa ceny, stačí vám vedieť tri sumy (vidíte, opäť tá trojka!):

  • 15,99 € mesačne za Turbo 2 Mini, Optik 2 Mini alebo Neobmedzený MI 1

  • 19,99 € mesačne za Turbo 2, Optik 2 alebo Neobmedzený MI 2

  • 24,99 € mesačne za Turbo 3, Optik 3 alebo Neobmedzený MI 3

Akciové tablety k dátovým programom počas leta

Telekom

Vedeli ste, že?

…s programom Telekom Neobmedzený mobilný internet 3 si môžete v sieti HSPA+ na mnohých miestach na Slovensku užívať surfovanie na internete neuveriteľnou rýchlosťou 42 Mbps?!

Telekom

Tip: Ku každému tabletu, zakúpenému v rámci letnej akciovej ponuky, vám Telekom navyše pribalí špičkovú slovenskú navigáciu Sygic pre celú Európu! No nekúp to…

Ak ste verný zákazník klasickej telefónnej linky (Rodinná linka) a aktivujete si opäť počas leta niektorý z programov Doma, môžete si vybrať z dvoch bonusov: multifunkčnú tlačiareň Epson Stylus SX130 alebo digitálny fotoaparát Fujifilm FinePix AX500 za jediné euro. Stačí podpísať Dodatok k zmluve na 36 mesiacov. Za zvýhodnené ceny môžete jeden z týchto bonusov získať aj pri 24-mesačnej viazanosti.

Telekom má HSPA+ sieťou pokrytých až 400 lokalít!

Tempo rozširovania dátovej siete (HSPA, resp. HSPA+) Telekomu sa za posledných 18 mesiacov neuveriteľne zrýchlilo. Na konci roka 2010 bolo percento pokrytia rýchlou 3G sieťou od Telekomu na úrovni 42%, v súčasnosti je táto technológia dostupná už pre viac ako 70% populácie! Od začiatku roka 2012 sa pokrytie rozšírilo o 241 nových lokalít a teda celkovo Telekom pokrýva touto nadstavbou už 400 lokalít po celom Slovensku, dokonca i malé dedinky. Len tak ďalej!

PS: Do konca júla budú všetky okresy na Slovensku pokryté zrýchlenou metalickou sieťou ADSL, čo znamená, že s programom Turbo 4 budete môcť surfovať rýchlosťou až 20 Mbps! Podstatne sa však zrýchli prenosová rýchlosť aj na nižších programoch Turbo. Telekom Turbo 1 ponúkne rovno 5 Mbps rýchlosť.

Foto: Telekom, Samsung, ZTE, Huawei

Komentáre k článku