MAD Gaze Watch – smart hodinky s revolučným ovládaním gestami

ZDROJ | Indiegogo

MAD Gaze Watch sú presne tými hodinkami, ktoré trh so smartwatch potreboval. Ponúkajú intuitívne a bohaté ovládanie pomocou gest.

Drvivá väčšina inteligentných hodiniek ponúkajú väčšinou rovnaké funkcie – snímač srdcového tepu, snímače behu či fyzickej aktivity, smart notifikácie, prípadne nejaký VO2 Max senzor. To sa však nedá povedať o hodinkách MAD Gaze Watch z kampane na Indiegogo, ktoré priniesli závan čerstvého vzduchu do sveta inteligentných hodiniek.

Pozrite siAko sa nezblázniť v karanténe? Napíš, aké appky používaš a vyhraj hodinky!

Hlavnou devízou inak veľmi štýlových hodiniek je spomínané ovládanie pomocou gest. Tie sú veľmi intuitívne a viete cez gestá napríklad odpovedať na správu, ovládať prezentáciu či prepínať skladbu.

Na výber je až 33 rôznych gest, ku ktorým si môžete priradiť nejakú funkciu. Príkladom je poklepanie prstami po dlani, čím môžete odpovedať na prichádzajúci hovor. Možnosti sú samozrejme oveľa bohatšie. Jedinou otázkou ostáva, do akej miery je takéto ovládanie presné a spoľahlivé.

Na správy môžete nielen reagovať, ale ich aj písať a nechýba tiež fitness mód s viac ako 10 športovými aktivitami. Čo sa týka výdrže batérie, v standby móde by mali hodinky vydržať 90 hodín a pri aktívnom používaní 48 hodín. Hodinky sú tiež odolné voči vode vďaka certifikátu IP67 a disponujú GPS a snímačom srdcového tepu.

ZDROJ | Indiegogo

Pozrite siAko funguje srandovné ovládanie gestami v LG G8 ThinQ?

Kampaň na Indiegogo je už za prvých pár dní viac ako úspešná, keďže zatiaľ sa podarilo vyzbierať 20-krát viac ako bolo pôvodne plánované.

Pokiaľ vás hodinky MAD Gaze Watch zaujali, kúpiť sa momentálne dajú za zvýhodnenú cenu 140 €. Finálna cena po skončení predobjednávkovej akcie bude 271 €, čo je takmer dvojnásobok. Na výber je viac ako 16 farebných spracovaní. Dátum dodania je naplánovaný na jún 2020.

ZDROJ | Indiegogo

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku