Lumigon T3 bude prvým smartfónom s nočným videním

ZDROJ | Lumigon

Konečne tu máme veľmi zaujímavú inováciu pre smartfóny. Dánsky dizajnový krásavec, Lumigon T3, prichádza s nočným videním! To bude podporované dvoma ledkovými infračervenými svetlami a ďalšími zaujímavými funkciami.

Lumigon T3 2
ZDROJ | Lumigon

Zdá sa, že slávne infračervené svetlo, ktoré si pamätáme ešte z čias starých Nokií, sa vracia. Pomocou fotoaparátu môžete natáčať a fotiť v úplnej tme. Aby ste sa mohli cítiť úplne ako tajný agent, infračervené svetlá nebudú vidieť.

Lumigon T3 je navyše vyrobený z nerezovej ocele a z prezentačných fotografií pôsobí minimalisticky a elegantne.

Lumigon T3 4
ZDROJ | Lumigon

Lumigon disponuje 4,8″ Super AMOLED displejom s Gorilla Glass 4. Nechýba ani odolnosť voči prachu a vode. Android 6.0 Marshmallow dopĺňa 8-jadrový procesor a 3 GB RAM. Najväčším prekvapením je až 128 GB internej pamäte, čo sa dnes tak často nevidí.

Lumigon T3 5
ZDROJ | Lumigon

Zabezpečenie má podporovať skener odtlačku prstu a vstavaná Vault aplikácia, ktorá udrží vaše digitálne informácie chránené. Zaujímavým prvkom je aj zadná dotyková plocha, pomocou ktorej budete môcť prechádzať fotkami, či scrollovať webstránkami.

Pozrite siDruhá generácia luxusnej dánskej štýlovky

Zmienený 13 Mpx zadný fotoaparát by okrem nočného videnia mal ponúkať aj 4K Ultra HD rozlíšenie. Nemal by chýbať ani predný 5 Mpx selfie foťák s rozlíšením 1 080p a s predným bleskom.

Budúcich majiteľov tohoto telefónu by mali potešiť dizajnové hi-fi slúchadlá, ktoré náramne pripomínajú tie od Apple. Infra-červené svetlo by malo fungovať aj ako pohodlný ovládač pre vašu elektroniku.

Lumigon T3 3
ZDROJ | Lumigon

Aby tých pozitív nebolo málo, telefón podporuje aj rozšírenie na dual-SIM aparát. Cenovka telefónu je 645 euro a kúpiť si ho môžete už teraz. Zdá sa, že dánsky Lumigon si ide vlastnou cestou a vôbec nerieši okolitý svet plný iPhonov a Samsungov. My mu pri tom budeme držať palce.

https://www.youtube.com/watch?v=XwCHtJZlOpo

 

ZdrojLumigon

Komentáre k článku