Low-cost smartfón Vivo V7+ poteší bezrámčekovým displejom

ZDROJ | Vivo

Firma Vivo oznámila nový bezrámčekový smartfón Vivo V7+, ktorý nezruinuje vašu peňaženku a ponúkne relatívne bohaté funkcie.

Prvé, čo vás na smartfóne zaujme je určite displej, ktorý môže konkurovať novým vlajkovým lodiam od Samsungu. 18:9 5,99″ FullView displej ide s dobou a pokiaľ nemáte zrovna financie na nový Samsung, Vivo V7+ by pre vás mohol byť vhodnou alternatívou. Rozlíšenie displeja je 720 x 1 440 pixelov a o ochranu sa postará sklo 2.5D Gorilla Glass.

ZDROJ | Vivo

Pozrite siSmartfóny vivo X9s a X9s Plus s duálnou web kamerou

Čo sa týka fotoaparátu, telefón sa môže pochváliť 16 Mpx snímačom s Ultra HD módom, ktorý dokáže odfotiť 4 fotky a skombinovať ich do 64 Mpx fotografie. Máme sa tak pravdepodobne na čo tešiť. Navyše ak obľubujete selfie, predná webkamera ponúka 24 Mpx snímač s podporou selfie blesku a softvéru Face Beauty 7.0 či Portrait Mode. Z funkcionalít vás poteší tiež snímač odtlačkov prstov či možnosť rozdelenia obrazovky.

Zaujímavou je aj možnosť rozšírenia smartfónu, keďže okrem dvoch SIM kariet sa do Vivo V7+ zmestí aj microSD karta. Vo vnútri nájdete okrem 4 GB RAM, Snapdragon 450 8-jadrový procesor a grafiku Adreno 506. Operačný systém je Android 7.1 Nougat Funtouch.

ZDROJ | Vivo

Pozrite sivivo V5 s 20 Mpx web kamerou pre selfie maniakov

Pre vaše fotky a súbory je pripravené úložisko o veľkosti 64 GB, ktoré je rozšíriteľné spomínanou microSD kartou. Smartfón tiež disponuje solídnou 3 225 mAh batériou. Vivo V7+ bude k dispozícii v čiernej farbe Matte Black.

Pýtate sa na cenu? Za tento parádny kúsok si firma Vivo pýta iba 286 €. Jedná sa však o Amazon India exkluzívny produkt, aj preto je tá cena taká nízka. V dnešnej dobe internetu však nie je problém si telefón objednať aj na Slovensko. Dátum vydania je 15. septembra a predobjednávať môžete už dnes. Čo na tento parádny a hlavne lacný kúsok poviete?

ZdrojAmazon

Komentáre k článku