Louis Vuitton vylepšil svoje smart hodinky Tambour Horizon

ZDROJ | Louis Vuitton

Možno ste o tom nevedeli, no aj luxusná módna značka Louis Vuitton má svoje smart hodinky. Takzvané Tambour Horizon dostali druhú generáciu s novým čipsetom.

Louis Vuitton nie je jedinou módnou značkou, ktorá sa odhodlala vstúpiť do sveta technológii, no vďaka extravagantnému dizajnu a cene 2 490 dolárov si hodinky Tambour Horizon určite nepomýlite s žiadnymi inými smart hodinkami.

Majitelia pôvodnej generácie, ktorí túto sumu investovali do módnych smart hodiniek ešte minulý rok, by mali zbystriť pozornosť. Louis Vuitton totiž vydáva novú generáciu Tambour Horizon, ktorá stojí za upgrade.

ZDROJ | Louis Vuitton

Srdcom druhej generácie luxusných hodiniek je nový čipset Qualcomm Snapdragon Wear 3100, ktorý zaručuje dlhšiu výdrž batérie. Hodinky tak teraz vydržia celý deň pri plnohodnotnom používaní a päť dní v prípade, že ich budete používať iba na sledovanie času.

RECENZIAWithings Steel HR Sport – hybridné smart hodinky nielen pre športovcov

Viditeľnejšou zmenou prešiel displej, ktorý ponúka oproti predchádzajúcej generácii vyššie rozlíšenie. Okolo obrazovky je okrem toho nový 24-hodinový ukazovateľ dňa a noci, ktorý je aktívny aj v prípade, že samotný displej je vypnutý.

Poslednou novinkou je nová keramická verzia hodiniek, ktorá má ladiť so súčasnou kolekciou produktov Louis Vuitton. Cena a dostupnosť však zatiaľ oznámená nebola, no po skúsenosti s predchádzajúcou generáciou netreba očakávať žiadne zlacnenie, skôr naopak.

ZdrojEngadget

Komentáre k článku