Logitech vstúpili do sveta bezdrôtového nabíjania

ZDROJ | Logitech

Známa spoločnosť predstavila nový produktový rad POWERED, ktoré charakteristickou črtou je certifikácia Qi.

Logitech svoje portfólio obohatili o trojicu bezdrôtových nabíjacích staníc pod značkou POWERED. Všetky fungujú na technológii Qi a každá má svoj jedinečný benefit.

Dokovacia stanica Logitech POWERED 3v1 dokáže súčasne nabíjať iPhone, AirPods a Apple Watch. iPhone nabíjate výkonom 7,5 W. Nabíjanie technológiou Qi sa, samozrejme, neobmedzuje len na zariadenia od Apple, takže bez problémov nabijete zariadenia z radu Samsung Galaxy, Google Pixel a mnoho ďalších. Dizajnový nabíjací stojan je v ponuke v bielej farbe a vo farbe grafitu.

ZDROJ | Logitech

Nabíjací stojan na smartfón vám má umožniť používať vaše inteligentné prenosné zariadenia aj počas nabíjania. Toto vám väčšina Qi nabíjačiek neumožňuje. Smartfón je počas nabíjania v takmer zvislej polohe, preto s ním môžete nakrúcať video, realizovať konferenčný hovor, robiť svojky alebo surfovať na internete. Tento stojan je v ponuke rovnako v bielej farbe a vo farbe grafitu. Cena je 59,99 amerických dolárov.

ZDROJ | Logitech

Rodinu bezdrôtových nabíjačiek rodiny POWERED uzatvára najdostupnejšia POWERD PAD. V podstate ide o klasickú bezdrôtovú nabíjaciu plochu, s výkom 7,5 W, rovnako ako pri odoch predošlých riešeniach, hrúbky 3 milimetre, s elegantným dizajnom. Okrem bielej a grafitovej, je táto podložka v ponuke aj v modrej a fialovej farbe. Cena je 39,99 amerických dolárov.

ZDROJ | Logitech

Všetky tri nabíjacie stanice majú certifikáciu Qi, podporujú 7,5 W nabíjanie, majú interné tepelné senzory a automatickú ochranu proti prehriatiu. Tiež bezpečnostný senzor proti aktivácii v prípade založenia cudzieho telesa. POWERED sú zatiaľ dostupné v USA a v Kanade na oficiálnej stránke výrobcu.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku