Logitech Rally – špičková konferenčná kamera so štúdiovou kvalitou obrazu v 4K

Po úspechu so svojimi cenovo dostupnými USB konferenčnými kamerami, ktoré sa v praxi osvedčili najmä v bežných zasadačkách a učebniach, predstavila firma Logitech prémiový produkt pre väčšie priestory.

Nová kamera dostala meno Logitech Rally. Obraz v rozlíšení Ultra-HD 4K ponúka naozaj špičkovú kvalitu. Zariadenie možno samozrejme prispôsobiť potrebám a vysokým nárokom rokovacích priestorov.

ZDROJ | Logitech

Zvuk má takisto nadštandardnú čistotu, o tú sa postarajú modulárne audio komponenty. Systém má rozsiahle možnosti riadenia otáčania, náklonu a zoomu. Technológia Logitech RightSense automaticky nastavuje vhodné zábery účastníkov konferencie, optimalizuje farbu a jas tvárí, ale aj zvyšuje zrozumiteľnosť hlasu na uľahčenie priebehu rokovaní. Modulárne riešenie je ideálne pre konferenčné miestnosti, zasadačky, učebne a veľké rokovacie priestory, ktoré sa každodenne používajú.

https://youtu.be/ein0t32gk8g

„Ešte pred niekoľkými rokmi by investície do vysoko kvalitného audiovizuálneho systému, ako je Logitech Rally, mohli ľahko dosiahnuť päťciferné sumy v dolároch,“ povedal Scott Wharton, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Video Collaboration. „S portfóliom produktov Rally teraz získajú zákazníci prvotriedny modulárny systém, ktorý nastavuje vysoko latku AV riešení s USB pripojením – to všetko za zlomok ceny iných špičkových systémov.“

https://youtu.be/-xGIqpPOyXs

Na rozdiel od bežných videokonferenčných kamier má Logitech Rally oddelené reproduktory a mikrofóny. Pri umiestnení reproduktorov blízko displeja je zvuk lepšie prepojený s obrazom a hlasy vzdialených účastníkov prichádzajú z prednej časti miestnosti, ako to ľudia intuitívne očakávajú.

ZDROJ | Logitech

Modulárne riešenie je ideálne pre konferenčné priestory prakticky ľubovoľného tvaru a veľkosti. Kamera Rally ponúka 4K obrazový senzor a inteligentné funkcie na zachytenie všetkých sedadiel v miestnosti. Samostatné mikrofóny zaisťujú dobrý zvuk a zvládajú aj potláčanie ruchu a ozveny. Elegantný dizajn systému Rally je vhodným doplnkom do rôznych priestorov, dobre zapadne aj do reprezentatívnych miestností.

Pozrite siLogitech Circle 2 – modulárna bezpečnostná Wi-Fi kamera

ZDROJ | Logitech

Logitech Rally je kompatibilný takmer so všetkými videokonferenčnými službami ako napríklad Google Hangouts Meet, BlueJeans, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom a podobne.

ZDROJ | Logitech

Samostatná kamera Logitech Rally bude k dispozícii v priebehu leta za odporúčanú maloobchodnú cenu 1 399 eur. Kameru bude možné rozšíriť o ďalšie mikrofóny, reproduktory a či doplnky.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku