Logitech Powered – bezdrôtová nabíjačka a stojan pre iPhone v jednom

ZDROJ | Logitech

Minimalistický a zároveň dizajnovo príjemný. Tak by sa dal charakterizovať nový stojan, ktorý funguje zároveň ako nabíjačka pre iPhone X, 8 a 8 Plus – Logitech Powered.

ZDROJ | Logitech

Značka Apple sa teší u svojich používateľov obľube aj vďaka čistému a minimalistickému dizajnu. Aj preto chcú fanúšikovia iPhonov príslušenstvo, ktoré tomuto dizajnu zodpovedá. Logitech v spolupráci s Apple prichádza so zaujímavým stojanom, ktorý funguje ako bezdrôtová nabíjačka pre posledné modely Apple iPhone.

Je škoda, že spoločnosť Apple takýto stojan neoznámila počas minuloročného predstavenia iPhonov a musela to urobiť iná firma, no čo narobíme.

Pozrite siLogitech G512 – nová klávesnica prinesie aj nové spínače GX Blue

Výhodou je, že smartfón si v stojane viete nastaviť horizontálne alebo vertikálne podľa toho, či chcete počas nabíjania sledovať videá alebo scrollovať Instagram.

O bezdrôtové nabíjanie sa stará podložka s technológiou Qi, takže stojan môžete využívať na nabíjanie rôznych smartfónov, ktoré túto technológiu podporujú, nielen iPhonov.

Na druhej strane, po dizajnovej stránke sa zariadenie najideálnejšie hodí práve k Apple iPhonom a v prípade, že potrebujete nabiť Android, je lepšie siahnuť po dizajnovo-inej a hlavne lacnejšej alternatíve.

Pozrite siBude alternatívou k bezkáblovému nabíjaniu Qi laser?

Nevýhodou je, že podložka podporuje iba 7,5 W nabíjanie, ktoré síce podporuje rýchlo-nabíjanie, no oproti konkurencii je pomalšie.

V zadnej časti stojanu sa nachádza svetlo, ktoré potvrdzuje, že zariadenie funguje. Firma Logitech zároveň sľubuje ochranu nabíjačky pred prehrievaním.

Logitech si za nabíjačku a stojan v jednom – Logitech Powered pýta 69,99 dolárov. Na českom store ju kúpite za 2 199 českých korún, čo je približne 85 eur. Ešte dodáme, že spoločnosť Apple chystá svoju nabíjaciu podložku Apple AirPower, takže kým sa jej dočkáme, môže byť stojan od Logitechu dobrou náhradou. Stojan by mal byť dostupný od konca augusta.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku