Logitech ukázal herné duo príslušenstva, ako i obriu podložku

ZDROJ | Logitech

Logitech G na IFA 2017 ukázalo bezdrôtové duo príslušenstva, ktoré sa skladá z myšky a klávesnice. Predstavená podložka potom zaberie celý stôl.

Nová bezdrôtová herná myš G603 disponuje technológiou LIGHTSPEED, pričom zároveň využíva pokročilý optický senzor HERO (High Efficiency Rated Optical).

recenziaLogitech G613 + G603 = ideálny bezdrôtový set nielen pre hráčov

Senzor HERO ponúka presné a precízne snímanie pohybu s rýchlosťou 12 000 DPI bez akcelerácie alebo vyhladzovania, pričom má 10-krát menšiu spotrebu energie v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami. V číslach hovorí Logitech o 500 hodinách nepretržitého hrania.

ZDROJ | Logitech

Klávesnica Logitech G613 je navrhnutá pre plnú funkčnosť v bezdrôtovom svete. Je preto rovnako vybavená bezdrôtovou technológiou LIGHTSPEED, ktorá jej umožňuje rýchly prenos stavových hlásení každú jednu milisekundu. Má tiež rozhranie Bluetooth na pripojenie k rôznym zariadeniam. S dvoma batériami typu AA má byť jej výdrž až 18 mesiacov.

Pozrite siASUS ZenBook Flip 15 poráža na papieri aj MacBook Pro

Klávesnica Logitech G613 má ďalej šesť programovateľných „G“ tlačidiel, ktorým je možné priradiť rôzne využitie. Jednotlivé klávesy sú potom mechanické a využívajú spínače Romero-G. Tie potrebujú len 1,5 mm na reakciu, čo ich má robiť 25% rýchlejšími než konkurencia.

ZDROJ | Logitech

Podložka Logitech G480 je určená pre hráčov, ktorí oceňujú široký herný priestor a prehľadné usporiadanie. Svoju klávesnicu a myš na ňu hráči budú môcť položiť skutočne mnohými spôsobmi. Jej rozmery sú totiž 40 x 90 centimetrov.

Očakáva sa, bezdrôtové duo bude k dispozícii u predajcov na celom svete v septembri 2017 za odporúčané maloobchodné ceny 79,99 € a 149 €. Extra veľká podložka pre myš Logitech G840 Extra-Large Mouse Pad by mala byť u globálnych predajcov dostupná od septembra 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 €.

Komentáre k článku