S Logitech M720 Triathlon Mouse ovládate tri zariadenia naraz

ZDROJ | Logitech

Mnohým z vás sa už určite stalo, že ste potrebovali pracovať na viac ako jednom zariadení súčasne, či už išlo o notebook, tablet, stolový počítač a podobne. Mať v takomto prípade vedľa seba na stole dve-tri myši (samozrejme, myslíme počítačové :) ) je nepraktické. Logitech však v Berlíne na výstave IFA 2016 ukázal riešenie pre túto situáciu.

https://www.youtube.com/watch?v=4YqIfYL6en8

Pozrite siLogitech M330 Silent Mouse PLUS – myš ideálna do kancelárie

Je ním počítačová myš s úplným názvom Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse. Tá je navrhnutá tak, aby nám „pomohla zvýšiť produktivitu“, inak povedané, aby sme ju mohli používať s tromi zariadeniami naraz.

Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse 02
ZDROJ | Logitech

Nebojte sa, nebudete v jednom okamihu „klikať“ na troch obrazovkách, len sa vďaka technológii Easy-Switch medzi nimi budete môcť prepínať jedným, na tento účel určeným tlačidlom. Pre podobnú situtáciu pritom Logitech už má aj bezdrôtovú klávesnicu.

Pozrite siKlávesnica Logitech K780 Multi-Device pre tri rôzne zariadenia

Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse 03
ZDROJ | Logitech

Myš Logitech M720 Triathlon funguje s operačnými systémami Windows, Mac OS, Chrome OS, Android a aj Linux. Ako vidíte, je teda multiplatformová. Pre bezdrôtové pripojenie využíva dve technológie. K zariadeniam sa pripája pomocou pribaleného USB prijímaču Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart.

Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse 04
ZDROJ | Logitech

Rolovacie koliesko je prezentované ako hyper rýchle. Výrobca tým chce povedať, že môžete veľmi rýchlo prelistovať aj dlhé dokumenty. Odolná konštrukcia tlačidiel má vydržať 10 miliónov kliknutí.

Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse 05 lifestyle
ZDROJ | Logitech

Počítačová myš Logitech M720 Triathlon má rozmerové parametre 115 x 74 x 45 mm a hmotnosť 135 g. Napája ju jedna AA batéria, ktorá by vďaka vylepšenej spotrebe energie mala vydržať v prevádzke dva roky. Myš je v predaji na stránke Logitech za odporúčanú cenu 69,99 €.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku