Logitech G915 TKL – perfektná herná klávesnica v kompaktnom spracovaní

ZDROJ | Logitech

Logitech predstavil vynovenú klávesnicu G915 TKL. Tá oproti pôvodnému modelu dostala menšie rozmery, ktorých sa hráči dožadovali.

Herné klávesnice sa kupujú ako topánky – kým vám nesadne tá pravá, budete iba skúšať a testovať. Na klávesnici je okrem dizajnu dôležité použitie a pohodlie, ktoré zistíte až po dlhodobom hraní. Cez letnú sezónu bude o hráčsku priazeň bojovať štýlová klávesnica Logitech G915 TKL.

Ide o profesionálnu hernú mechanickú klávesnicu bez numerického bloku, ktorá kombinuje hráčsky-prívetivý dizajn a farebné RGB podsvietenie, ktoré si viete dodatočne nastaviť cez funkciu Lightsync.

Pozrite siLogitech má nové mechanické klávesnice s RGB podsvietením pre hráčov

Klávesnica sa k počítaču pripája bezdrôtovo a ponúka rovnaké vlastnosti ako predchádzajúci model G915 len s absenciou spomínaného numerického bloku.

Vďaka technológií Lightspeed klávesnica ponúka rýchlosť prenosu 1 ms porovnateľnú s káblovými klávesnicami. Samozrejmosťou tejto štýlovej klávesnice sú mechanické herné spínače GL.

Na zadnej strane klávesnice sa nachádza priestor pre uloženie bezdrôtového USB adaptéru.

Čo sa týka výdrže batérie, pri zapnutom RGB podsvietení by mala klávesnica vydržať 40 hodín. Pokiaľ si podsvietenie vypnete, klávesnica by mala vydržať až 135 dní hrania pri 8 hodinách činnosti denne.

Pozrite siLogitech Circle View ponúkne vyššiu kvalitu obrazu a zálohu na Apple iCloud

Podľa herných preferencií si môžete vybrať klávesnicu so spínačmi GL Linear, GL Tactile alebo GL Clicky. Verzia Linear ponúka plynulejšie stláčanie kláves na rozdiel od verzie Tactile, ktorá ponúka hmatovú odozvu hráčom, ktorí uprednostňujú priamu spätnú väzbu. Posledná verzia Click má zvukovú aj hmatovú odozvu.

Pokiaľ vás klávesnica Logitech G915 TKL zaujala, na Slovensku by mala byť k dispozícii v júni 2020 za cenu 229 €.

ZDROJ | Logitech

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku