Logitech G604 LIGHTSPEED – bezdrôtová myš na hry aj prácu

ZDROJ | Logitech

Do portfólia herných periférií Logitech G pribudla nová myš Logitech G604 LIGHTSPEED, ktorá má byť okrem hier vhodná aj na bežnú prácu.

Ak si občas radi zahráte, no na rovnakom počítači zároveň celý deň pracujete, nájsť vhodnú myš na obe aktivity môže byť trochu problematické. Nový prírastok do série Logitech G však môže túto dieru na trhu ľahko vyplniť.

ZDROJ | Logitech

Logitech G604 LIGHTSPEED má pomerne obyčajný tvar i dizajn, ktorý by bez problémov zapadol aj v kancelárskom prostredí. Na jej tele pritom nájdeme šesť palcom ovládateľných tlačidiel, ktorými je možné rýchlo ovládať ľubovoľné akcie a úlohy v hrách aj mimo nich.

Pozrite siPrémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci

Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED sa stará o voľnosť pohybu a stabilné pripojenie bez lagov. K dispozícii je však aj Bluetooth pripojenie, na ktoré sa môžu používatelia prepnúť stlačením jediného tlačidla. Jednou myšou je tak možné ovládať dva rôzne počítače.

ZDROJ | Logitech

Pokiaľ fičíte na hrách ako Fortnite a WoW Classic, môže byť G604 LIGHTSPEED tá pravá myš pre vás,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming.

O plynulý pohyb v systéme i hrách sa stará senzor Logitech G HERO 16K, ktorý znižuje spotrebu energie a zvyšuje presnosť polohovania bez vyhladzovania, filtrovania alebo akcelerácie.

ZDROJ | Logitech

Myš využíva jednu AA batériu, ktorá údajne vydrží až 240 hodín intenzívneho hrania pri použití bezdrôtovej technológie LIGHTSPEED a až 5,5 mesiacov pri použití Bluetooth. Celkovo 15 programovateľných ovládacích prvkov si môžu používatelia prispôsobiť cez softvér Logitech G HUB, ktorý využívajú aj ostatné periférie tejto značky.

Myš Logitech G604 LIGHTSPEED dorazí do predaja koncom septembra a dostupná bude aj na našom trhu s cenou 99,99 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku