Logitech G533 – bezdrôtový 7.1 headset pre hráčov

ZDROJ | Logitech

Logitech na výstave CES 2017 ukázal nový profesionálny herný headset, ktorý podporuje 7.1 kanálové audio. Privítajte Logitech G533.

https://www.youtube.com/watch?v=IWGu_pkNgNo

Logitech láka na svoj nový headset technológiami Pro-G Audio Drivers a DTS Headphone:X s podporou 7.1 priestorového audia.

Práve patent Pro-G by sa mal postarať o audio zážitok, ktorým disponujú iba high-end slúchadlá. 7.1 kanálový zvuk vás vtiahne do prostredia hry, takže si užijete každý jeden herný zážitok naplno.

recenziaLogitech G533 Wireless Gaming Headset – 7.1ch zvuk nielen pre hráčov

V jednotlivých kanáloch si môžete individuálne konfigurovať zvuk, napríklad si zosilníte bočné zvuky alebo zvuky, ktoré sú za vami. Headset sa tak perfektne hodí aj pre filmové zážitky, napríklad keď nechcete niekoho doma rušiť pri pozeraní.

Samotný headset je bezdrôtový, no obyčajný Bluetooth nestačí. Do konzoly si žiaľ budete musieť pripojiť USB, ktoré slúži na bezdrôtové prepojenie. Na druhej strane, dosah headsetu Logitech G533 je až 15 metrov.

logitech-g5331
ZDROJ | Logitech

Pozrite siSony Platinum Wireless Headset sľubujú kvalitný 3D zvuk v PS4 hrách

Dizajnovo vyzerá headset veľmi dobre a čo sa týka pohodlnosti, autori sľubujú ľahké a vzdušné materiály, ktoré vám umožnia nosiť headset viac hodín. Samozrejme, táto časť je už čisto subjektívna, keďže výrobcovia vždy sľubujú maximálnu pohodlnosť, no po čase vždy začnete cítiť vonkajší tlak a bolesť hlavy.

Po stránke výdrže batérie, môžete sa tešiť na 15 hodinový chod na jedno nabitie, čo by vám malo na jeden týždeň v pohode vydržať, ak nie ste zrovna profesionálny hráč.

Headset disponuje aktívnym potláčaním okolitých zvukov, čo určite poteší. Samotný mikrofón sa aktivuje posunutím smerom k ústam. Pre vypnutie ho posuniete späť nahor. Zaujímavou funkciou je sidetone, pomocou ktorej si môžete vypočuť, ako hlasno znie váš hlas na druhej strane, takže si môžete nastaviť svoju hlasitosť, aby ste nekričali do mikrofónu.

logitech-g5334
ZDROJ | Logitech

Pozrite siHerné príslušenstvo Logitech G nielen pre profesionálov

V neposlednej rade, headset ponúka pop filter, ktorý očistí prenášaný zvuk o okolité nechcené zvuky či o zvuky vášho dýchania.

Ovládanie by malo byť veľmi intuitívne a nachádza sa na ľavom náušníku. Nechýba tu nastavenie ekvalizéra, priestorového zvuku, sidetone a úrovní mikrofónu. Tlačidlo, ktoré slúži na stíšenie, si môžete naprogramovať aj na inú funkciu, napríklad na zapnutie zariadenia.

logitech-g5336
ZDROJ | Logitech

Ak váš tento parádny headset zaujal, pripravte si 149 eur. Headset sa dá kúpiť už teraz

ZdrojLogitech

Komentáre k článku