Logitech G502 LIGHTSPEED – bezdrôtová myška stvorená na hranie

ZDROJ | Logitech

Firma Logitech, ktorá sa venuje počítačovému príslušenstvu, oznámila bezdrôtovú myšku Logitech G502 LIGHTSPEED. Tá už podľa názvu sľubuje rýchlu odozvu pri hraní multiplayeru.

https://www.youtube.com/watch?v=8HCex4usfsk

Model G502 nie je novinkou, no až teraz prichádza na trh vo svojej bezdrôtovej podobe. Myš disponuje moderným čipom HERO 16K. Logitech uvádza, že myš Logitech G502 LIGHTSPEED v rýchlosti hravo poráža aj konkurenčné myšky, ktoré sú káblové.

ZDROJ | Logitech

Pozrite siBude Apple Pencil ohrozený konkurenčným Logitech Crayon?

Aby myš zvládla najťažšie podmienky, bola testovaná na turnajoch v hre CS:GO profesionálnymi hráčmi e-športov. Samozrejmosťou je aj dizajn a ergonómia, ktoré sú vytvorené tak, aby hranie bolo pohodlné a dokonale prispôsobené ruke.

Pre lepšiu presnosť si môžete vo vnútri myšky nastaviť závažie, ktoré ovplyvní hmotnosť pri manipulácii. Myška váži 114 gramov a odozva pri hraní dosahuje 1 ms. Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponuje 11 nastaviteľnými tlačidlami a rýchlym scrollovacím kolieskom.

ZDROJ | Logitech

V neposlednom rade je vo vnútri zabudované LIGHTSYNC RGB podsvietenie, ktoré inteligentne reaguje na váš gameplay, zvuky či na farebnú škálu obrazovky.

Zabudovaná LiPo batéria umožní výdrž 60 hodín a ak sa vám náhodou myš nečakane vybije, za 5 minút ju nabijete na kapacitu 2,5 hodiny.

Ak sa vám nechce myš dobíjať, môžete si k nej dokúpiť príslušenstvo v podobe nabíjacej podložky pod myš POWERPLAY wireless charging solution.

ZDROJ | Logitech

Pozrite siLogitech K600 TV Keyboard – smart klávesnica pre vašu televíziu

Na výrobu myšky Logitech G502 LIGHTSPEED nebol použitý PVC materiál a disponuje tiež Plastic Neutral ceritifkáciou, ktorá zaručuje, že za každú objednávku, Logitech prispeje do programu Plastic Bank, ktorý čistí oceány a životné prostredie od zahltenia plastami.

Cena tohto príslušenstva je 149 € a začne sa predávať od mája. V prípade, že by ste si chceli dokúpiť aj bezdrôtovú nabíjačku v podobe podložky pod myš, pripravte si dodatočných 129 €.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku