Logitech G433 – štýlové slúchadlá k počítaču i do ulíc

ZDROJ | Logitech

Slúchadlá pre hráčov sú zvyčajne jasne odlíšiteľné od tých, ktoré vidíme na ulici. Logitech G433 však robia všetko preto, aby tento rozdiel zotreli.

https://youtu.be/km4efeQ0pIo

Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech, dnes oznámila uvedenie herných slúchadiel Logitech G433. Novinka prináša to najlepšie z oboch svetov.

O zvuk sa postarajú vlastné audio drivery s názvom Pro-G. Tie sú podľa výrobcu vyrobené z hybridných sieťovaných materiálov. Slúchadlá by mali zvládať verne reprodukovať výšky aj basy. Spoločnosť tiež optimalizovala kvalitu zvuku pre reprodukciu z analógových zdrojov aj z digitálneho USB výstupu, takže zvukový profil je verný bez ohľadu na to, z akého zdroja budete prehrávať.

ZDROJ | Logitech

Nájdeme tu aj technológiu DTS Headphone: X® 7.1. Tá by mala precízne napodobňovať rozmiestnenie 7.1 reproduktorov v priestore a lokalizácii zvukového obrazu. Vďaka tomu má mať hráč lepší prehľad, ktorý mu pomôže pri orientácii. Navyše si môžete nezávisle nastaviť úroveň hlasitosti pre sedem jednotlivých audio kanálov.

Po konštrukčnej stránke majú slúchadlá sieťované náušníky, pričom v balení sa bude nachádzať aj druhý pár náušníkov z mikrovlákien. Headset Logitech G433 má tiež vodu odpudzujúci látkový poťah odolný i proti škvrnám.

ZDROJ | Logitech

Nezabudlo sa ani na mikrofón na odnímateľnom ramene s miniatúrnym pop filtrom na potlačenie sykaviek. Certifikácia pre aplikáciu Discord, ktorá má ešte zlepšiť kvalitu komunikácie je príjemným spestrením.

ZDROJ | Logitech

K dispozícii bude novinka v štyroch farebných prevedeniach, a to v kráľovskej modrej, požiarnej červenej, trojitej čiernej a maskáčovej modrej, tá ale bude zatiaľ dostupná len v Amerike. Slúchadlá by mali prísť už tento mesiac za cenu 129,99 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku