Logitech G305 – dostupná bezdrôtová herná myška

ZDROJ | Logitech

Švajčiarky výrobca herného príslušenstva uvádza na trh novú myš s názvom Logitech G305, ktorá nestojí veľa no nesklame ani herných fanúšikov

https://youtu.be/Qn5gvzXY5g0

Trh s hráčskymi perifériami neustále rastie a výrobcovia preto neustále prichádzajú s novými zariadeniami. Jedným takým je aj Logitech G305, myška, ktorá nemá vysokú cenu, no parametre, s ktorými nesklame ani náročnejších gamerov.

Na prvý pohľad ide o tradičnú myšku. Na ľavej strane sa nachádzajú dve programovateľné tlačidlá, vedľa koliečka je umiestnený prepínač hodnoty DPI. Tie užitočné technológie sa skrývajú až vo vnútri.

Logitech totiž nešetril a do novej myšky implementoval Lightspeed. To by malo zabezpečiť odozvu na úrovni káblových myšiek, v najlepšom prípade by mala byť rýchlosť ešte lepšia. Aspoň tak sa uvádza v tlačovej správe.

ZDROJ | Logitech

O optimálny výkon sa bude starať senzor HERO (High Efficiency Rated Optical), ktorý má byť 10-násobne úspornejší ako predošlá generácia. Poteší aj rozlíšenie 12 000 bodov na palec.

Výdrž vymeniteľnej AA batérie bude záležať na tom, ako bude myška využívaná. Ak bude používateľ potrebovať okamžitú odozvu, môže prepnúť hodnotu ms na jednotku, pričom v tomto režime by mala batéria udržať Logitech G305 pri živote približne 250 hodín. Ak si vystačí s 8ms, jedna AA batéria bude stačiť na dobu až 9 mesiacov. Bezdrôtové nabíjanie cez podložku sa v tomto prípade bohužiaľ nekoná.

Pozrite siLogitech G513 Carbon a Logitech G560 – pestrofarebné herné príslušenstvo

Nový člen rodiny myší LG G série nemá pekné RGB podsvietenie, množstvo programovateľných tlačidiel ani závažia, ktoré by sa dali prípadne priložiť či odložiť. Samotná myška váži len 99 gramov a určená je preto skôr pre príležitostných hráčov. Jej parametre sú pre tento prípad viac ako postačujúce.

Novinka s celým názvom Logitech G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse sa začne celosvetovo predávať už v júni. Za cenu 60 dolárov bude dostupná čiernej a bielej farbe. Za akú cenu bude u nás zatiaľ nie je známe.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku