Logitech CREATE je prvá klávesnica od externého dodávateľa pre iPad Pro

ZDROJ | Logitech

Logitech dal dnes priaznivcom značky Apple na vedomie, že vyvinul kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case, ktorý je určený špeciálne pre iPad Pro. Logitech na ňom úzko spolupracoval s Apple za účelom plnohodnotného využitia nového rozhrania Smart Connector. Vďaka tomu sa spoločnosti Logitech dostalo tej cti, že je prvým externým dodávateľom, ktorý prinesie na trh klávesnicu kompatibilnú s týmto rozhraním.

Logitech CREATE Keyboard Case 01
ZDROJ | Logitech

Pozrite siLogitech predstavuje novú značku Logi a modernizuje logo

Kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case sa automaticky zapne a spáruje s iPadom Pro, len čo ho uvediete do polohy pre písanie. Keďže je napájaný prostredníctvom Smart Connectora priamo z iPadu, odpadá starosť o jeho nabíjanie. Na trh v USA a ďalších vybraných krajinách bude uvedený súčasne s iPadom Pro. Podrobnejšie informácie a, žiaľ, ani cenu sme sa z dnešnej tlačovej správy nedozvedeli. Na to si ešte nejaký čas musíme spoločne počkať.

 

Doplnené 12. 11. 2015:

 

Logitech CREATE Keyboard Case 02
ZDROJ | Logitech

Logitech po septembrovom oznámení vývoja CREATE Keyboard Case ho v týchto dňoch uvádza na trh, a to už pod novou korporátnou značkou Logi. Klávesnica má nastaviteľné podsvietenie a klávesy s plnou veľkosťou 19 mm. Kryt umožňuje mať iPad Pro v dvoch rôznych uhloch. Odporúčaná maloobchodná cena krytu s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 149,99 €. V Európe bude k dispozícii s rozložením kláves pre UK, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Španielsko a spoločným rozložením pre všetky severské krajiny.

Logitech CREATE Keyboard Case 03
ZDROJ | Logitech

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case so stojanom Any-angle sa prispôsobí akejkoľvek situácii. Flexibilný stojanček má skrytý pánt, ktorý pevne podrží iPad Pro v pozorovacom uhle v rozpätí 60 stupňov. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case so stojanom Any-angle je k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €.

Logitech CREATE Keyboard Case 04
ZDROJ | Logitech

Kryt s podsvietenou klávesnicou Logi CREATE Backlit Keyboard Case a ochranný kryt Logi CREATE so stojanom Any-angle sú k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach, vrátane čierneho, červeného alebo modrého. Oba produkty budú k dispozícii v predaji a v obchodoch Apple Store v Spojených štátoch a vo vybraných krajinách v Európe a Ázii v priebehu novembra 2015.

Logitech CREATE Keyboard Case 05
ZDROJ | Logitech

ZdrojLogitech

Komentáre k článku