Logitech Brio – prvá webkamera s 4K Ultra HD, HDR a Windows Hello

ZDROJ | Logitech

Logitech sa tentokrát ukázalo ako vedúci výrobca v segmente príslušenstva pre počítače. Logitech Brio ponúka to najlepšie, čo na trhu momentálne nájdete.

https://youtu.be/emp5CdsXtlc

Za viac ako 25 rokov pôsobenia si švajčiarska spoločnosť Logitech vybudovala cestu na vrchol. Na trhu nájdeme mnoho doplnkov či gadgetov práve tohto výrobcu. Logitech Brio nie je výnimkou, skôr naopak. Ide o jedno z tých drahších príslušenstiev, ktoré ale majú svoju cenu opodstatnenú.

Pozrite siUrtheCast bude prvou vesmírnou webkamerou!

Čo by ste povedali na webkameru, ktorá je schopnejšia natáčať krajšie zábery, ako tá, ktorú máte doma či v telefóne? Je pomerne vysoká pravdepodobnosť, že práve Brio takou kamerou je. V hliníkovom tel ponúka 4K Ultra HD kvalitu nahrávania a v spojení s HDR by si mala poradiť aj s tmavými priestormi.

Logitech Brio 2
ZDROJ | Logitech

RightLight 3 je ďalším vylepšením, vďaka ktorému počas nočných videohovorov druhá strana uvidí menej šumu. Čerešničkou na torte je potom infračervené rozpoznávanie tváre. S funkcionalitou Windows 10 a jeho Windows Hello by nemal byť problém odomknúť počítač len pomocou kontúr.

Okrem toho je k dispozícii i päťnásobný zoom pri rozlíšení Full HD, v 1080p Logitech Brio podporuje i snímkovú frekvenciu 60 fps. Nájdeme tu tiež možnosť zvoliť jeden z troch režimov zorného poľa.

Logitech Brio 3
ZDROJ | Logitech

A aká je teda cena? V Európe nájdeme Logitech Brio za 239 eur, čo určite nie je málo. Ľudia, ktorí sú stále v pohybe a webkamera je nevyhnutnou súčasťou ich života by ale nad kúpou mohli rozmýšľať.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku