Logi Circle, kamera, ktorá postráži váš domov

Chcete mať svoj domov pod kontrolou, byť v kontakte so svojimi blízkymi, keď ste na cestách, alebo dohliadnuť na to, či vaše dieťa dobre spí? Logitech má riešenie, ktoré dnes predstavil svetu.

Logitech Logi Circle on table

Bezdrôtová kamera Logitech Logi Circle je šikovné, malé zariadenie, ktoré dokáže snímať HD video a odosielať ho prostredníctvom Wi-Fi siete. Cez aplikáciu v smartfóne alebo tablete tak môžete sledovať, čo sa u vás doma deje, alebo si zobraziť 30-sekundový Daily Brief, teda najvýznamnejšie udalosti dňa.

Logitech Logi Circle Goodnight

Kamera Logi Circle využíva na prenos zvuku 2-cestný systém Talk & Listen, hovor a počúvaj, takže sa so svojimi blízkymi môžete aj porozprávať. Circle je ľahko prenosná, môžete ju mať nie len na stole, ale vďaka magnetickému nástennému držiaku ju uchytíte kdekoľvek v miestnosti, pričom na jedno nabitie zvládne až tri hodiny bezdrôtového prenosu videa.

https://www.youtube.com/watch?v=tjFsMuqx_jQ

Expedícia bezdrôtovej kamery Logitech Logi Circle začne v októbri 2015. Momentálne sú v USA a vybraných európskych krajinách spustené predobjednávky za cenu 199,99 $ (cca 180,00 €). Verme, že čoskoro sa objaví aj u nás.

ZdrojLogitech

Komentáre k článku