Loewe klang 5 – luxusný a nie lacný audio systém

Loewe uvádza na trh nový audiosystém s označením Loewe klang 5, ktorý bude určený tým najnáročnejším používateľom a audiofilom.

klang5_06
ZDROJ | Loewe

Jeho dizajn ladí s luxusným televízorom bild 7. Základ audio systému tvorí dvojica štýlových reproduktorov s výkonom 270 wattov. Ak by vám bolo málo, môžete si zvukový zážitok okoreniť ešte subwooferom s výkonom 150 wattov.

Loewe klang 5 môžete použiť aj modulárne, to znamená, že okrem subwooferu, môžete pridať zadné reproduktory, centrálny soundbar a vytvoriť si tak 5.1 kanálové domáce kino.

HyperFocal: 0
ZDROJ | Loewe

Pozrite siHP ENVY AIO 27 – výkonný All-In-One aj s B&O reproduktormi

Záleží len na vás, akú konfiguráciu si zvolíte. Systém však nemusí operovať iba s televízorom, ale podporuje aj prehrávanie online hudby cez stream. Podpora platí naprílad pre populárnu službu Spotify, ale aj pre Deezer alebo iTunes.

Podľa želania si môžete vybrať, či chcete prehrávať hudbu v režime 2.0 kanálového zvuku, alebo vyššom.

Lákadlom systému je tiež jednoduché zapojenie, ktoré spočíva v prepojení s malým bezdrôtovým vysielačom Loewe klang link.

Tento vysielač prenáša do reproduktorov digitálny zvukový signál. Cez jednoduché grafické menu je nastavenie reprodukotorov otázkou len niekoľkých minút.

HyperFocal: 0
ZDROJ | Loewe

Pozrite siKEF LS50W – drahé, no imidžové reproduktory

O kvalitu zvuku by som strach nemal, keďže Loewe je profesionál na trhu s kvalitným audiom. Loewe klang 5 reproduktory využívajú špeciálne skonštruovaný zvukovod, pomocou ktorého dosiahnu hlboké tóny.

Cena tohto exkluzívneho audio systému vás možno trochu šokuje. Loewe si za základný klang 5 systém, teda dva reproduktory pýta až 4 035 euro.

HyperFocal: 0
ZDROJ | Loewe

 

ZdrojLoewe

Komentáre k článku