Loewe bild 3 je nový rad televízorov pre fajnšmekrov

ZDROJ | Loewe

Nemecká značka Loewe prináša na trh nový rad televízorov, Loewe bild 3. Vyznačovať sa bude luxusným dizajnom, vysokým rozlíšením i vstavaným soundbarom.

ZDROJ | Loewe
Spoločnosť Loewe si zakladá na kvalite, ktorá je pre Nemecko príznačná. Ruka v ruke s kvalitou ide zvyčajne i cena, a tak tretia séria nebude najlacnejšia. Platíte však za nadčasový a jednoduchý dizajn, kvalitný obraz či možnosť voľby od farby a druhu tkaniny na soundbare až po voliteľné podstavce.

Pozrite siLoewe bild 7 – prvý luxusný OLED Ultra HD TV

Loewe bild 3 bude pozostávať z troch televízorov s uhlopriečkami 40, 48 a 55 palcov. Všetky budú využívať technológiu Edge LED a dostupné budú v 4K Ultra HD rozlíšení. Najmenší z trojice môžu používatelia mať i v kvalite Full HD.

Tretia séria potom ponúkne štyri HDMI UHD porty, okrem toho sú televízory vybavené duálnym tunerom. Práve ten umožňuje pozerať obsah na jednej stanici a nahrávať film na druhej, napríklad na pripojený USB. Nahrávanie môže byť zapnuté i v prípade, že televízor je vypnutý.

ZDROJ | Loewe
Kvalitu obrazu má okrem rozlíšenia zaručovať i technológia Loewe Image+ Active. Tá vyhladzuje obraz v akčných scénach, priebežne optimalizuje ostrosť, kontrast, sýtosť i hodnoty bielej a čiernej. Operačný systém Loewe OS má potom disponovať intuitívnym prostredím, ktoré si bude rozumieť i s internetom.

O zvukovú stránku sa bude starať zabudovaný soundbar, ktorý sa nachádza pod monitorom. Stereo s výkonom 2 x 40 W by malo na bežnú obývačku plne postačovať. Zvukové možnosti ďalej rozširujú modely Loewe bild 3 s označením DAL, ktoré obsahujú naviac dekodéry Dolby Digital Plus a DTS.

ZDROJ | Loewe
Pre ľudí, ktorí si potrpia na vzhľade spoločnosť myslela takisto. Pri konfigurácii je možné zvoliť farebné prevedenie samotného televízora, ktorému zodpovedá farba rámu i použitá akustická textília.

Loewe bild 3 je na trhu už dostupná. Cena ale každého nepoteší. Najlacnejší model začína na cene 1 850 €, naopak najdrahšia verzia sa vyšplhala na viac ako 3 000 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku