Live 2 GIF – premeňte svoje Live Photos na GIFy

Nové iPhony 6S a 6S Plus priniesli zaujímavú funkciu Live Photos, ktorá dokonale obohatí fotografie vytvorené pomocou vášho iPhonu. Čo však ak tieto pohyblivé obrázky chcete zdieľať s niekým, kto práve nemá nový iPhone? Riešením môže byť aj naša dnešná appka.

Live 2 GIF 2 Live 2 GIF 1

Ako už samotný názov aplikácie Live 2 GIF prezrádza aplikácia je primárne určená majiteľom iPhonu 6S, iPhonu 6S Plus a teraz už aj nového iPhonu se. Jej primárnou úlohou je totiž premeniť vaše „živé“ fotografie na súbory formátu GIF, ktoré bez problémov prehráte na akomkoľvek zariadení.

Pozrite siApple iPhone SE je tu aj s malým displejom

Po prvom otvorení si aplikácia samozrejme vypýta prístup k vašim fotografiám. Výhodou je, že Live Photos nemusíte pracne hľadať vo svojom albume. Aplikácia Live 2 GIF totiž automaticky detekuje tento formát a zobrazí vám iba fotografie vytvorené pomocou Live Photos.

Live 2 GIF 4 Live 2 GIF 3

Následne postačí iba zvolenú fotografiu vybrať a okamžite môžete z nej vytvoriť GIF súbor. Aplikácia vám po boku upravenej fotografie zobrazí aj pôvodnú Live Photos fotografiu. Ľahko si tak skontrolujete či vám bude táto úprava vyhovovať. Takto vytvorený GIF môžete uložiť do knižnice fotografií vo vašom iPhone, alebo ho priamo bez ukladania zdieľať prostredníctvom aplikácie.

Live 2 GIF 1 Live 2 GIF 6

Aj keď aplikácia Live 2 GIF je v súčasnosti zadarmo, počas jej používania vás budú otravovať reklamy. Ak by ste ich chceli odstrániť, bude vás to stáť 2,99 €. Aplikácia sa však dá bez problémov používať aj so spomínanými reklamami. Live 2 GIF síce neponúkne veľa funkcií, no ak potrebujete aplikáciu, ktorá spraví jednoducho a rýchlo z vašich Live Photos GIF súbory, je práve ona veľmi dobrou voľbou.

Live 2 GIF74%

Veľkosť:
9,1 MB
Platforma:
iOS 9.0 a novší
Cena:
0,00 €

Jednoduchá aplikácia, ktorá okamžite premení vaše Live Photos na podstatne univerzálnejšie GIF súbory, ktoré môžete ďaľej zdieľať.

Komentáre k článku