Ligify – zdieľajte s priateľmi vaše Live Photos

Apple pri uvedení nových modelov iPhone 6S/6S Plus predstavil aj novú technológiu Live Photos, alebo Živé fotografie. To, čo Live Photos obsahujú už vie každý, ako ich však zdieľať s majiteľmi iných zariadení? Riešením je aplikácia Ligify.

Ligify iOS  - 1 Ligify iOS  - 3

Ligify je aplikácia, ktorá umožní, aby ste sa o svoje zážitky zachytené pomocou Live Photos mohli podeliť aj s priateľmi, ktorí používajú Android, prípadne odoslať fotografie pomocou Facebook Messengera, či iného komunikačného nástroja.

Ligify iOS  - 6 Ligify iOS  - 5

Úlohou aplikácie je totiž premeniť Live Photos na MOV videá, alebo GIF súbory. Aplikácia ponúka neskutočne jednoduché prostredie. V podstate si po jej otvorení môžete iba vybrať formát, na ktorý chcete Live Photos premeniť.

Výhodou je, že aplikácia zobrazuje len Live Photos. Teda „živé fotografie“ nebudete musieť pracne hľadať medzi ostatnými fotografiami vo vašom zariadení.

Pozrite siLive 2 GIF – premeňte svoje Live Photos na GIFy

Na zariadeniach s podporou technológie 3D Touch navyše môžete túto funkciu využiť už priamo na domácej obrazovke. Rýchlo takto môžete konvertovať poslednú Live Photo na MOV, alebo GIF.

Ligify iOS  - 2 Ligify iOS  - 4

Vývojár aplikácie nezabudol ani na integráciu funkcie Peek & Pop. Silnejším stlačením fotografie v aplikácii si môžete danú Live Photo prezrieť ešte predtým, ako ju skonvertujete.

Vďaka integrácii rozšírenia do iOS môžete rýchlo konvertovať Live Photos aj priamo pri prehliadaní fotografií v aplikácii Fotky vo vašom iOS zariadení.

Samotná aplikácia Ligify je dostupná zadarmo. Vývojára však môžete podporiť zaslaním drobného príspevku v cene 0,99 €, 1,99 €, alebo 4,99 €.

Ligify76%

Veľkosť:
19,4 MB
Platforma:
iOS 9.0 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia ponúka najjednoduchší spôsob ako premeniť Live Photos na MOV videá, alebo GIF súbory, ktoré môžete okamžite zdieľať s vašimi priateľmi.

Komentáre k článku