Life Hacks: uľahčite si každodenný život praktickými radami

Life Hacks

Hľadáte spôsoby ako ušetriť pár minút, eur alebo si uľahčiť každodenný život? Nová aplikácia Life Hacks ponúka množstvo obsahu rozdeleného do patričných kategórií.

Portálov, ktoré ponúkajú množstvo užitočných rád uplatniteľných v každodennom živote, je nespočetne veľa. Mobilná aplikácia Life Hacks s moderným dizajnom sa ich snaží združiť a zaradiť do príslušnej kategórie.

Pozrite siGentlemen’s Handbook: naučí vás, ako byť džentlmenom

Life Hacks Life Hacks

Aplikácia ponúka 10 kategórií trikov a rád, medzi ktorými nájdete aj skutočne netradičné a zábavné rady, ktoré možno niekedy aplikujete v praxi.

Life Hacks Life Hacks

Napríklad, keď sa vás Internet Explorer odváži opýtať, či môže byť vašim predvoleným webovým prehliadačom, tak nemôžete tvrdiť, že sa bojíte pozvať dievča na rande.

Samozrejme v ponuke nájdete aj použiteľné tipy, medzi ktoré patrí jednoduchý vzorec na prevod stupňov Celzia na Farenhaity, ako vyhrať v hre Kameň, papier a nožnice alebo ako správne nakupovať na základe používateľských recenzií.

Life Hacks Life Hacks

Nechýbajú ani tipy na prežitie či na ušetrenie pár desiatok eur. Narazil som aj na niekoľko nepoužiteľných tipov alebo rád, ktoré sú určené prioritne Američanom.

Life Hacks Life Hacks

Uvítal som možnosť pridania jednotlivých tipov do záložky obľúbených, ich jednoduchého skopírovania, zdieľania a samozrejme označenia palcom nahor.

Pozrite siEnglish tenses practice: naučte sa gramatiku 12 anglických časov

Life Hacks Life Hacks

V pravom hornom rohu nájdete okrem kategórie vami obľúbených tipov aj ikonu s odkazom na novo pridané tipy.

Appka Life Hacks síce ponúka množstvo obsahu, no nie všetky rady je možné aplikovať na Slovensku či v Európe. Týka sa to predovšetkým kategórie šetrenia peňazí. Vo všeobecnosti si tak aj bežný Slovák nájde niečo pre seba.

ZDROJ | GoogleLife Hacks

Life Hacks79%

Veľkosť:
6,45 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší
Cena:
0,00 €

Nová aplikácia Life Hacks s množstvom obsahu vám ponúkne užitočné rady a tipy uplatniteľné v každodennom živote.

 

Komentáre k článku