Libratone TRACK+ – štuple s nastaviteľným odhlučnením

ZDROJ | Libratone

Nové slúchadlá od spoločnosti Libratone sa budú páčiť najmä bežcom. Sú bezdrôtové a nositeľovi ponúknu zvoliť úroveň, do akej majú slúchadlá filtrovať okolité zvuky.


Produkty značky Libratone ste mohli doteraz poznať prevažne vďaka ich reproduktorom. Potom ale spoločnosť vyrobila slúchadlá špeciálne pre Google Pixel druhej generácie, ktorý už nemá 3,5 mm jack. Výrobca sa teraz s novinkou Libratone TRACK+ zameriava skôr na športovcov.

ZDROJ | Libratone

Novinka je aktualizovaná zo staršej drôtovej verzie. Navonok ide o klasické bezdrôtové slúchadlá, akých je na trhu mnoho. Čím sa tie od Libratone líšia je technológia blokovania vonkajších zvukov. Tá bude mať totiž hneď štyri úrovne odhlučnenia, v závislosti od prostredia, v ktorom sa používateľ nachádza. Počas behu môže mať napríklad nositeľ slabšie blokovanie ruchov aby počul premávku, v prípade jazdy autobusom môže okolie odhlučniť omnoho viac. Slúchadlám nebude chýbať ani mikrofón. Ten vie okrem telefonovania zosilniť hlasitosť okolia.

ZDROJ | Libratone

Okrem toho budú Libratone TRACK+ upraviť úroveň vonkajších hlukov aj automaticky. Táto alternatíva ale bude pravdepodobne používať ešte viac energie. Batéria by sa mala nachádzať v umelej konštrukcii v strede slúchadiel, ktorú si používateľ umiestni okolo krku. Bližšie detaily o výdrži alebo frekvencii novinky ale zatiaľ spoločnosť neodhalila. Chýbať nemá ani odolnosť voči potu, nevieme však, do akej miery budú slúchadlá odolné.

ZDROJ | Libratone

Predošlá drôtová verzia zožala veľký úspech. Libratone TRACK+ sa budú predávať ešte začiatkom tohto roka za 199 eur. Ak teda hľadáte bezdrôtové slúchadlá pre aktívny životný štýl s odolnosťou voči potu a funkcii navyše, mohlo by ísť o zaujímavú ponuku. Predávať sa bude aj verzia TRACK, ktorá nebude mať funkciu potláčania okolitých zvukov, lacnejšia bude o 50 €.

ZdrojLibratone

Komentáre k článku