Liberate Air sú štuple z recyklovaných materiálov

Prémiový zvuk z materiálov, ktoré šetria planétu? Spoločnosť House of Marley má bohaté portfólio, ktoré obohatili absolútne bezdrôtové slúchadlá.

House of Marley je spoločnosť vyrábajúca zvukovú techniku z recyklovateľných a prírodných materiálov. Najnovšie im do portfólia pribudli bezdrôtové štupľové slúchadla Liberate Air. 

ZDROJ | thehouseofmarley.com

Hlavným materiálom, ktorý bol pri výrobe štupľov použitý je bambus. Tiež sa použil recyklovaný silikón, kompozit z pilín, recyklovaný hliník a tkanina vyrobená z plastových fliaš.

ZDROJ | thehouseofmarley.com

Slúchadlá majú na jedno nabitie výdrž deväť hodín, vďaka puzdru nebudete potrebovať dobíjací kábel až 32 hodín. 60 a 500 mAh batérie pritom doplna nabijete za dve hodiny každú. Výrobca použil USB-C.

ZDROJ | thehouseofmarley.com

Ovládacie prvky sú zapracované v bambusovej plôške. Okrem ovládania skladieb tu je tiež aktivácia hlasových asistentov Siri a Google Asistent. Vďaka mikrofónom môžete pomocou slúchadiel tiež telefonovať, kedy je zvuk stále stereo.

Slúchadlá sú určené primárne aktívnym ľuďom. Preto je tu odolnosť IPX4, teda proti potu a ošpliechaniu vodou. Liberate Air komunikujú so zdrojom hudby pomocou Bluetooth 5.0 do vzdialenosti 10 metrov. 

ZDROJ | thehouseofmarley.com

Veľkosť meničov je 5,6 milimetrov, štuple vážia 14 gramov, ručička váhy vám pri puzdre ukáže 58 gramov. V balení nájdete 3 páry násadiek do uší, nabíjací kábel alebo aj nálepky s logom spoločnosti. Cena sa zastavila na 149,99 amerických dolárov na stránke výrobcu. 

Zdrojthehouseofmarley.com

Komentáre k článku