LG WK9 – inteligentný reroduktor s displejom a LG ThinQ AI

ZDROJ | LG

Ako sme vás už informovali, Google chce so svojím asistentom (Google Assistant) preraziť všade, kde sa len dá. A tak na rad prichádzajú inteligentné reproduktory, displeje a najnovšie aj ich kombinácie 2-in-1. Takýmto zariadením je aj LG WK9.

Pozrite siGoogle Assistant chce byť všade, prichádzajú smart displeje

Ako ho však a priori volať? Reproduktor so zabudovaným displejom? DIsplej s integrovaným reproduktorom…? Tak či onak, ide o zariadenie, ktoré bude plniť viaceré funkcie. Detailné audio špecifikácie LG zatiaľ nezverejnilo, takže čo sa týka zvuku nevieme o ňom nič. Teda okrem implementácie rozšírených technológií Meridian Audio.

ZDROJ | LG

Zobrazovaciu časť zabezpečuje 8-palcový displej (zatiaľ) neznámeho rozlíšenia a nad ním je web kamera. LG WK9, ako niektoré vybrané podobné zariadenia, je postavený na Qualcomm SD624 Home Hub platforme.

ZDROJ | LG

Súčasťou jeho softvérovej výbavy je v prvom rade LG ThinQ Artificial Intelligence, ďalej už v úvode spomenutý Google Assistant, ale aj Chromecast. Kedy a za akú cenu sa inteligentného reproduktora s displejom (alebo naopak?) reálne dočkáme je zatiaľ vo hviezdach.

ZdrojLG

Komentáre k článku