LG ukázalo nové slúchadlá s integrovaným tlačidlom pre Google Assistant

ZDROJ | LG

Spoločnosť LG ponúka svoje slúchadlá rady Tone už niekoľko rokov. Teraz predstavila najnovší model, Tone Platinum SE. Okrem svojho typického vzhľadu ponúka samostatné tlačidlo, ktorým sa vyvolá Google Assistant.

Slúchadlá LG z modelovej rady Tone sú určené pre aktívnych ľudí, ktorí uprednostňujú bezdrôtové slúchadlá pred káblovými. Každý dizajn slúchadiel má svoje za a proti, ku kladom týchto slúchadiel môžeme priradiť fakt, že vďaka konštrukcii vám z uší len tak ľahko nevykĺznu.

ZDROJ | LG

Novinka LG Tone Platinum SE má špecializované tlačidlo pre rýchly prístup k službe Google Assistant. Ide o prvý model Tone, ktorý ponúka tento rýchly prístup k tejto funkcii. Táto funkcie aktivuje napríklad Prekladač Google, pričom LG tiež sľubuje rýchly a presný preklad v reálnom čase.

Pozrite siLG TONE Studio a LG TONE Free – noste svoje slúchadlá na krku

Na zvukovej kvalite slúchadiel má svoj nepochybný podiel značka Harman/Kardon. Vďaka tejto spolupráci môže tento headset ponúknuť poslucháčovi výborné zvukové zážitky. Kombinácia špeciálnej zvukovej konštrukcie s elektromagnetom a dynamických meničov poskytne výborné podanie basových aj výškových frekvencií.

Viac technických údajov zatiaľ nie je k dispozícii, budeme si teda musieť počkať do 31. augusta, keď sa v Berlíne otvorí najväčší veľtrh spotrebnej elektroniky v Európe – IFA 2018.

LG predstavilo okrem týchto slúchadiel aj model LG Tone Ultra SE. Tie majú okrem slúchadiel aj externý monofónny reproduktor. Vďaka nemu môže používateľ uskutočňovať hovory a počúvať hudbu bez toho, aby bol odstrihnutý od okolitého sveta. Tieto slúchadlá sú vybavené mikrofónom MEMS, ktorý zabezpečí čistotu hovorov a podporu pre aplikáciu Tone & Talk.

ZDROJ | LG

„Spoločnosť LG priniesla nový model nositeľných zvukových produktov s inteligentnými funkciami našej úspešnej série Tone a pokračujeme v inovácii s najnovšími modelmi,“ povedal Kim Tae-gyun, vedúci divízie spoločnosti LG. „Sme odhodlaní dodávať spotrebiteľom na celom svete viac kvalitných audio nosičov.“

Pozrite siIFA GPC 2018 – čo môžeme očakávať v Berlíne?

Predstavenie slúchadiel prichádza ako predzvesť blížiaceho sa veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne, ktorý sa bude konať v dňoch od 31. augusta do 5. septembra, kde nebude chýbať ani LG.

Slúchadlá budú k dispozícii v čiernom, modrom a zlatom prevedení. Ich cena ohlásená zatiaľ nebola.

ZDROJ | LG

ZdrojThe Verge

Komentáre k článku