LG Stylus 2, phablet s Android 6.0 a vylepšeným stylusom

Medzinárodný veľtrh MWC 2016 v Barcelone začína až koncom týždňa, no už sa objavujú informácie o mobilných novinkách. Jednou z nich je smartfón LG Stylus 2.

LG Stylus 2 ico
ZDROJ | LG

https://www.youtube.com/watch?v=gAScMfQ5Z0Q

Ten má byť nástupcom modelu LG G4 Stylus. Novinka od LG má veľký, 5,7” displej s HD rozlíšením a jej súčasťou je aj nový, vylepšený stylus s precíznejším rozpoznávaním dotykov oproti predchodcovi.

LG Stylus 2 live 3LG Stylus 2 púta pozornosť aj implementáciou najnovšej verzie OS Android 6.0 Marshmallow, či hrúbkou 7,4 mm. Poháňať ho bude zatiaľ nespresnený 1,2 GHz štvorjadrový procesor. Pamäte majú hodnoty 1,5 GB RAM a 16 GB ROM, pričom nechýba ani podpora microSD karty.

LG Stylus 2 live 4

Pozrite siG4 Stylus a G4c – dva doplnkové modely k vlajkovel lodi LG

Nádielku konektivity tvorí tradične Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.1, samozrejmosťou je tiež podpora sietí LTE. Milovníkov fotografovania môže zaujať hlavný 13 Mpx fotoaparát, selfistov zas 8 Mpx webkamera. Pomerne silná batéria s kapacitou 3 000 mAh, v kombinácii s najnovším OS a HD displejom, sľubuje solídnu výdrž na jedno nabitie.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2016 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX.

ZdrojLG

Komentáre k článku