LG prichádza s nádielkou perfektných audio produktov

ZDROJ | LG

LG vo Vegas predstavilo svoj nový lineup audio produktov, medzi ktorými nechýbal ani nový soundbar LG SJ9. Pozrite si, čo prináša.

https://www.youtube.com/watch?v=Fp9eRFaOvac

Soundbar sa môže pochváliť technológiou Dolby Atmos, takže by sme sa mali tešiť na zážitok ako v kinosále. Soundbar disponuje dvomi zabudovanými reproduktormi, každý je namierený do inej strany pre ešte uveriteľnejší audio zážitok.

LG-SoundBar_SJ9
ZDROJ | LG

Pozrite siLG chce vládnuť svetu OLED televízorov, má aj TV bez reproduktorov

LG zároveň oznámilo, že soundbar LG SJ9 disponuje technológiou 4K Sound, čo v preklade znamená, že zariadenie bude prehrávať zvuky vo vysokom rozlíšení 4 000 kbps (24 bit x 96 kHz x 2ch).

Soundbar navyše dokáže pretransformovať zvuk štandardných audio súborov na 24 bit/192 kHz kvalitu, čím sa zvýraznia detaily zvuku či skladby. Samozrejme podporuje známe cast služby ako Spotify Connect či Chromecast.

Podobne ako LG SJ9, LG oznámilo ešte o niečo menší, no rovnako elegantný soundbar SJ8, ktorý disponuje takými istými funkciami ako predchádzajúci model. Ponúka však iba 38 mm hrúbku. Soundbar sa hodí k novej sérii LG televízorov a dokonca sa môže využiť miesto podstavca k televízoru.

LG-SoundBar_SJ8
ZDROJ | LG

LG sa však len pri tomto nezastavilo. Spoločnosť predstavila ešte jeden soundbar, LG SJ7. Jedná sa o variabilný soundbar zložený z dvoch menších reproduktorov, ktoré môžete umiestniť buď horizontálne alebo vertikálne.

Reproduktory sa prepájajú bezdrôtovo čím vytvoríte stereo zvuk. Jeden z reproduktorov má v sebe zabudovanú batériu, takže ak spustíte prenosný mód a zapnete Bluetooth, môžete soundbar dokonca využiť ako prenosný bezdrôtový reproduktor.

LG-SoundBar-_SJ7
ZDROJ | LG

Pozrite si

Medzi novinkami sú aj audio systémy LG LOUDR CJ98 a LOUDR OJ98 určené na párty. Prvý menovaný sa môže pochváliť výkonom 3 500 W a zariadenie disponuje svetelnými efektami, ovládaním basového zvuku či funkciou loop. Pre fanúšikov karoke má audio systém zabudovanú funkciu Karaoke Star feature, ktorá zníži vokály v skladbách a vy si tak môžete spraviť súťaž v spievaní.

LG audio collection 20171
ZDROJ | LG

Druhý systém je All-in-One reproduktor LOUDR OJ98, ktorý je tiež určený na domáce oslavy. Svetelné efekty sa menia podľa rytmu a hudby. Zaujímavou, hoci trochu netradičnou funkciou je Party Kick Starter, ktorá vám spustí simulovaný zvuk motoru pretekárskeho auta.

LG OJ98
ZDROJ | LG

Poslednou novinkou, ktorú LG na výstave CES 2017 predstavilo, je prenosný audio systém LG FJ7 so 400 W výkonom a zameraním na kompaktnosť a ľahké prenášanie. Preto by aj systém mal disponovať držadlom a kolieskami.

Spoločnosť LG nám priniesla bohatú nádielku audio produktov. Otázne samozrejme ostáva, kedy sa môžeme na jednotlivé systémy tešiť a koľko nás to bude stáť. O tom LG zatiaľ mlčí.

ZdrojLG

Komentáre k článku