LG predstavil doposiaľ najlepšiu umývačku riadu

Model LG LDT8786ST je umývačka, ktorá je doposiaľ najdokonalejším modelom, ktorý spoločnosť predstavuje. LG LDT8786ST je jednou z noviniek, ktorá sa objaví na svetovom veľtrhu CES 2016 v Las Vegas.

S prítomnosťou technológii TrueSteam a MultiMotion umýva riad dôkladnejšie než kedykoľvek predtým. TrueSteam čistí riad vysokoteplotnou parou, ktorá dokáže odstrániť aj zvyšky jedla ako spálený syr, usušené vaječné žĺtko alebo aj mastnotu.

lg_ldt_8786st_02
ZDROJ | LG

Funkcia MultiMotion využíva výkonnejšie umývacie rameno, ktoré spôsobuje rýchlejšie čistiace cykly ako bežné umývačky riadu. MultiMotion taktiež aj šetrí čas, pričom cyklus je dokončený približne za 59 minút.

Tento model je poháňaný výkonným motorom LG Inverter Direct Drive Motor. Tento motor ponúka aj funkciu duálnej zóny. Jemnejšie znečistený riad patrí do hornej časti umývačky, viac znečistený patrí dole. Oba druhy však môžete umývať v jednom cykle.

lg_ldt_8786st_01
ZDROJ | LG

Ďalšou zaujímavosťou je aj funkcia LG Easy Rack Plus ktorá maximalizuje využiteľný priestor. Tri špeciálne vrstvy sú navrhnuté pre rôzne typy riadu – od jednoduchých pohárov po rôznorodo tvarované taniere a misy.

Inteligentné funkcie umožňujú zákazníkom aj voľbu vlastných cyklov, ktoré si môžu vybrať z internetovej stránky LG. Tento model umývačky vás taktiež upozorní aj na to, kedy je potrebné umývačku vyčistiť. LG Smart Diagnosis taktiež umožňujú zákazníkom rýchlo vyriešiť mechanické problémy na diaľku a taktiež znížiť nákladné, časovo náročné domáce návštevy.

ZdrojLG Newsroom

Komentáre k článku