LG na MWC predstaví dve vlajkové lode, G8 ThinQ a V50 ThinQ

To, že LG na výstave MWC 2019 v Barcelone predstaví novú vlajkovú loď LG G8 ThinQ, sme na základe únikov predpokladali už nejakú dobu. Napokon sa však k tomuto modelu pridá aj LG V50 ThinQ.

LG zvyčajne predstavuje nové generácie smartfónov zo série G a V s niekoľkomesačným odstupom. Teraz však spoločnosť prezradila, že nové modely LG G8 ThinQ a LG V50 ThinQ predstaví naraz na výstave Mobile World Congress 2019, ktorá sa bude konať v Barcelone už budúci týždeň.

Kým LG G8 ThinQ bude nová vlajková loď určená pre masový predaj po celom svete a ponúkne štandardné 4G LTE pripojenie, LG V50 ThinQ bude prvým modelom s podporou 5G sietí. Obe smartfóny budú predstavené naraz, pričom pre model V50 ThinQ príde do predaja niekedy medzi marcom a aprílom.

Tento rok sa snáď ešte žiadnemu výrobcovi nepodarilo udržať svoje smartfóny v tajnosti. Dnes už teda poznáme nielen dizajn oboch noviniek, ale aj určitú časť ich výbavy.

Pozrite siLG V40 ThinQ – 5 foťákov má byť tak akurát?

LG G8 ThinQ bude disponovať takzvaným Crystal Sound OLED displejom, ktorý dokáže slúžiť ako zosilňovač zvuku pri prehrávaní hudby. Podľa všetkého pôjde o displej 4K UHD rozlíšením, ktorý bude mať v hornej časti stredne veľký výrez a v spodnej časti menší rámček.

LG V50 ThinQ ponúkne navonok celkom nevýrazný dizajn, v ktorom sa má nachádzať čipset Snapdragon 855 s vodným chladením, batéria s kapacitou 4 000 mAh a… samozrejme aj 5G modem, ktorý vzhľadom na relatívne vysokú spotrebu energie zrejme využije vysokokapacitnú batériu naplno.

ZdrojKoreanTimes,LG

Komentáre k článku